Tērvetes Bites sadzeļ Bauskas Ērgļus

ZAHL 2012/2013 otrā kārta augstākā līga HKTervete.lv Ērgļi
2013. gada 26. janvāris, Jelgavas ledus halle. ZAHL čempionāta otrā kārta turpinās ar aizraujošām spēlēm augstākā līgā un kurās komandām jāapliecina savas spējas, jo rezultātā tiks noteikti čempionāta godalgu ieguvēji. Pirmajā kārtā Bites piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu pret Ērgļiem un arī iepriekšējā sezonā spēle nebija no vieglākām, tādēļ puišiem bija jārāda visu, ko viņi spēj.
Šoreiz viss notika pavisam pēc cita scenārija. Skatītāji vēl nebija ieņēmuši savas vietas tribīnēs, kad 30 sekundē pēc Laura Kima piespēles ar spēcīgu metienu N.Zvaigznes sargātos vārtos ripu ieraida Dmitrijs Zverj Panovs - 1:0.

Spēle turpinājās ar jūtamu Bišu pārsvaru. Puiši spēlēja ātru hokeju un veidoja asas situācijas pie viesu vārtiem. Ērgļiem ari bija lieliskas iespējas gūt vārtus, tikai vai nu ripa lidoja garām vārtiem vai nu arī to pārtvēra Misters Lieliskais vārtsargs - Uldis Čalpa. Pirmā spēles puslaikā rezultāts vairs nemainījās, bet tas vēl nedeva cerības uz uzvaru visā spēlē.

Otrais puslaiks sākās ar Bišu uzbrukumiem, bet Ērgļi bija principiāli nolēmuši mainīt spēles gaitu. Izmantojot fiziskos un citus paņēmienus, viesi mazināja spēles tempu un izaicināja Oranžos atbildēt uz aizvainojumiem. Tas noveda pie tā Kristaps Kaliksons bija spiests pamest laukumu uz četrām minūtēm, bet viņa oponents pie ārsta, lai savestu kārtība aizskarto godu. Spēlējot mazākumā, Bites neslēpās savā aizsardzības zonā, bet devās uzbrukumos. Zverj Panovam bija lieliska iespēja gūt vārtus, bet nedaudz pietrūka ātruma.

Tomēr nav vērts uz viņu dusmoties, jo dažas sekundes vēlāk pēc Vladimira Parhomenko piespēles Dmitrijs Zverj Panovs ar kārtējo spēcīgo sitienu ieraida otru ripu N.Zvaignes vārtos - 2:0.

Tālāk spēle turpinājās saraustīti. Abu komandu spēlētāji atrada sev jaunus draugus un ik pa laikam devas uz draudzības sodīto soliņa.

Spēle nevienādos sastāvos labāk padevās Bitēm. Pēc Raita Ragovska un Sergeja Jermakova piespēlēm, ar jaudīgu sitienu Vitālijs Jermakovs ietriec ripu vārtu augšējā stūri un pēc tā vēl paspēj pielietot spēka paņēmienu pret jauno komandas draugu - 3:0.

Līdz spēles beigām normalizēt noskaņojumu uz laukuma neizdevās, bet tas vairs neietekmēja spēles rezultātu, kas lika gavilēt un svinēt HKTērvete.lv faniem visa vakara garumā.

Spēles rezultāts: HKTērvete.lv - Ērgļi 3:0
Vārtus guva: Dmitrijs Panovs (79) - 2; Vitālijs Jermakovs (75)
Rezultatīvās piespēles: Lauris Kims (22); Vladimirs Parhomenko (8); Sergejs Jermakovs (88); Raitis Ragovskis (16).
Soda minūtes: Dmitrijs Panovs (79) - 2 min.; Kristaps Kaliksons (15) - 4 min.; Arnolds Jaunzems (21) - 4 min.; Uldis Šķēle (0) - 2 min.; Sandis Ainārs (99) - 2 min.; Roberts Ragovskis (91) - 2 min.