"Lielais brālis" HK "Zemgale/JLSS" pieveic puikas no Rīgas

Zemgals/JLSS - HS Rīga / Prizma 2
26.01.2013., Jelgavas ledus halle Varbūt kādam liksies dīvaini, bet HKTērvete.lv ir "lielais brālis" - Latvijas čempionāta hokeja komanda "Zemgale/JLSS". Jūs interesē kāds sakars ir starp abām komandām? Sakars ir ārkārtīgi vienkāršs - abas komandas atbalsta agrofirma "Tērvete". Ņemot verot radniecību, gribam Jums parādīt bildes no mūsu "radinieku" spēlēm, kuras regulāri apmeklē Bites un viņu fani.
Spēle sākusies ar abu komandu ātriem uzbrukumiem un tas lika domāt, ka tām ir vienāds spēks. Bet situāciju lauza "Zemgale/JLSS" Guntis Pujāts, kurš uzņēmās individuālo uzbrukumu un pārsteidza rīdzinieku vārtsargu, ieraidot ripu vārtos starp viņa kājsargiem - 1:0.

Divas minūtes vēlāk Gunta piemēru pārņēma Matvejs Bistrovs, kurš ieraidīja ripu ar spēcīgu metienu - 2:0.

Pirmās trešdaļas 16 minūtē, mūsu puiši nedaudz atslābināja spēli aizsardzībā un "Rīga/Prizma2" spēja atgūt vienus vārtus - 2:1.

Otrā trešdaļa sākās ar līdzīgu spēku samēru, kuru sestajā minūtē vairākumā izmantoja viesi - 2:2.
Tomēr viņu prieki ilga tikai trīs minūtes, jo Guntis Pujāts otro reizi spēles gaitā izmana tās raksturu - 3:2.

Trešie vārti bija izšķirošie, jo viesi pavisam pazaudēja pārsvaru uz laukuma un bija spiesti visu laiku aizstāvēties. Tomēr arī tas nelīdzēja. Trīs minūtes pirms trešdaļas beigām vārtus gūst Raivis Kurnīgins - 4:2.

Skaistu punktu 15 sekundes pirms trešdaļas beigām pielika Guntis Pujāts, kurš izpilda hattrick - 5:2.
Trešā trešdaļā iniciatīva pilnībā pārgājusi jelgavnieku pusē. Ceturtā minūtē vārtus gūst Aleksandrs Galkins - 6:2.
Minūtes vājumu (burtiski) izmanto viesi un iemet ripu jelgavnieku vārtos - 6:3.
Ar šo arī beidzās visi rīdzinieku spēki, bet mūsējo labā vēl vārtus gūst Aleksandrs Galkins un Artūrs Āboliņš - 8:3. Nākamā "Zemgale/JLSS" spēle Jelgavā notiks tikai februāra beigās, tāpēc novēlēsim veiksmi "lielajām brālim" izbraukuma spēlēs un turēsim īkšķus par viņiem.