Nepiepildīto cerību vakars

UHL Tērvete Cetra 2
20. janvārī, LSPA ledus hallē Bites tikās ar UHL līgas spēcīgāko komandu “Cetra 2”, kurai pirmajā sezonas spēlē zaudēja ar rezultātu 1:4. Pirmās spēles zaudējums īpašu rūgtumu nesagādāja, bet uz otro spēli komanda devās ar viegli slēptu cerību pacīnīties vismaz par neizšķirtu rezultātu. Cerības sildīja pozitīvās atmiņas par iepriekšējā vakara uzvaru un ticība savos spēkos.
“Cetra 2” no pirmām minūtēm pārņēma spēles vadību, liekot Bitēm skraidīt pakaļ ripai pa visu laukumu. Mūsu puiši centās apzagt rīdziniekus un vairākas reizes tas izdodas. Pēc veiksmīgas aplaupīšanas Vladimirs Parhomenko piespēlē ripu Dmitrijam Zverj Panovam, kurš to ar spēcīgu metienu ieraida Imanta Legzdas vārtos – 1:0.

Piecas minūtes vēlāk rīdzinieki izlīdzina rezultātu – 1:1. Ar tādu rezultātu beidzās pirmā trešdaļa. Puiši izskatās noskrējušies un apmierināti ar savu sniegumu.

Otrā trešdaļa aizrit pēc līdzīgā scenārija. “Cetra 2” trenkā pa laukumu Bites, kuras ik pa brīdim izveido asus pretuzbrukumus. Trešdaļas vidū rīdziniekiem izdodas otro reizi pārsteigt Ulda Eldmaņa vārtus – 1:2.
Pēc piecām minūtēm pēc Vitālija Jermakova un Viestura Čepuļa saspēles “Cetra 2” vārtos ieraida Vladimirs Parhomenko – 2:2. Bites jūtas piekusušas, bet joprojām apmierinātas ar savu sniegumu.

Par nelaimi, puiši nedaudz atslābst pirms trešdaļas beigām un 40 sekundes pirms tās beigām, ielaiž ripu – 2:3. Tomēr rezultāts neļauj puišiem skumt un tie gatavojās atspēlēties trešajā trešdaļā.

Tomēr nākošā neveiksme, sagrauj Bišu noskaņojumu. Trešās trešdaļas sākumā “Cetra 2” apspēlē aizsargus un ieraida ceturto ripu – 2:4.

Puišu cerības lēnām izzūd un to var redzēt pēc puišu noskaņojuma. Aizvien retāk izdodas atņemt ripu un pārsvarā nākas aizsargāties. Tomēr tas nelīdz un trīs minūtes vēlāk “Tērvetes” vārti tiek iekaroti piekto reizi – 2:5.

Sešas minūtes vēlāk rīdzinieki iesit pēdējo naglu cerību zārkā – 2:6. Vismaz prieks, ka Bites nospēlēja spēli līdz galam un neļāva iemest vēl vairāk ripu.

P.S. Piedodiet par foto, hallē nebija ieslēgta gaisma. :)
Visas bildes šeit.
Vārtu gūšanas momenti (autors: UHL.lv)
Nav video? Lejupielādē the DivX Plus Web Player.
 Visas spēles video (autors: UHL.lv) Nav video? Lejupielādē the DivX Plus Web Player.