Bites izcīna uzvaru Jelgavas derbijā

ZAHL HKTervete.lv - Mītava

Savstarpējas spēles starp “HKTērvete.lv” un “Mītava” vienmēr saistās ar ātru un agresīvu hokeju, kuru spēj parādīt amatieru līgas spēlētāji. Tieši tāpēc šīs spēles tiek kupli apmeklētas un visa ledus arēna elpo līdzās ar spēles notikumiem. Katrs metiens, katrs spēka paņēmiens emocionāli atbalsojas tribīnēs. Bites no visas sirds ir pateicīgas saviem faniem par atbalstu, kas kalpoja par atbalstu ļoti nepieciešamai uzvarai.
Izteikta līdera starp komandām nav, jo pēdējos divus gadus uzvar vai nu viena, vai nu otra komanda. Šoreiz spēle sākās ar “Mītavas” pārsvaru, kuru ar grūtībām Bites atvairīja. Melnie bruņinieki nopelna noraidījumu un Bites dodas pretuzbrukumā. Pēc Arnolda Jaunzema piespēles uz vārtiem ripu met Maksims Šalajevs. Ripa aizlido garām vārtiem, atsitās pret bortu un izlido uz nūjas Sandim Aināram, kurš ieraida to neizsargātā vārtu stūrī un atklāj spēles rezultātu jau trešajā minūtē – 1:0.

“Mītava” atbild ar agresīvu pretuzbrukumu. Bites pretojās, bet nonāk lielā mazākumā, kuru pretinieku nespēj izmantot, pateicoties Ulda Eldmaņa lieliskam sniegumam vārtos.

“Mītava” turpina vērpt uzbrukumus Bišu aizsardzības zonā un sajauc galvu aizsargiem, devītā minūtē izlīdzinot spēles rezultātu – 1:1. Ar tādu rezultātu noslēdzās pirmais puslaiks, jo abu komandu vārtsargi stāv vienkārši perfekti.

Otrais puslaiks iezīmējās ar Oranžo Bišu pārsvaru, bet kuru kavē vairāki noraidījumi. Bet noraidījumus izpelnās arī “Mītavas” spēlētāji, līdz ar to spēles rezultāts nemainās vēl ilgu laiku un tas liek skatītājiem tribīnēs pārdzīvot no visas sirds.

Piecas minūtes līdz spēles beigām pēc Laura Kima un Vladimira Parhomenko saspēles, ripa nonāk pie Dmitrija Panova, kurš ieraida to vārtu tālajā stūrī – 2:1.

Pēdējā spēles minūtē “Mītava” cenšas panākt pārsvaru nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Bites savukārt mēģina ieraidīt ripu tukšos vārtos. Vairāki mēģinājumi nesanāk, līdz brīdim, kad Dmitrijs Panovs (aka Zverj), atņem ripu pretiniekam un laukuma vidus daļas ieraida to tukšos vārtos, nostiprinot komandas uzvaru – 3:1.

Par labākiem spēlētājiem spēlē tiek atzīti Sandis Ainārs un Dmitrijs Panovs par ko abi saņem godalgotās ripas. Bet milzīgi PALDIES izsaka komanda saviem atbalstītājiem, kuri atradās tribīnēs, ka arī faniem Beļģijā un okeāna otrā pusē.