„Viesulis” paliek nepārspēts

Hokejists ar roku atgrūžas no pretinieka, lai nepielaistu to pie ripas

Pafbet LHL Virslīgā HK „Tērvete” aizvadīja regulārā čempionāta spēli, kurā nespēja pārspēt pirmās vietas īpašniekus – HK „Viesulis”. Lai arī tērvetnieki pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā, spēles beigās nācās atzīt zaudējumu ar rezultātu – 2:3 (2:1; 0:1; 0:1).

Pirmā trešdaļa sākās ar ātru un atklātu hokeju, kas „Viesulis” uzbrucējam Pēterim Trejam ļāva atklāt spēles rezultātu trešajā minūtē – 0:1. Pretinieku prieki ilga vien trīsdesmit sekundes, kad ar precīzu raidījumu rezultātu izlīdzināja Viesturs Čepulis – 1:1. Divas minūtes vēlāk „Tērvete” spēles vadībā izvirzīja Andrejs Pļuščiks – 2:1

Otrajā un trešajā trešdaļā „Tērvete” vairs nespēja gūt vārtus, bet „Viesulis” katrā no trešdaļām guva pa vieniem vārtiem. Pretinieku sastāvā ar vārtu guvumiem izcēlās Raivo Pipars un Igors Šikovs – 2:3. „Tērvete” spēlētājiem pietrūka koncentrācijas un nedaudz spēku, jo spēlējot divās maiņās nogura un nespēja rast motivāciju vārtu gūšanai.

Vārtu guvēji: Viesturs Čepulis, Andrejs Pļuščiks.

Rezultatīvās piespēles: Dmitrijs Panovs (2 reizes), Andrejs Pļuščiks, Aksels Zingulis.