Pafbet.lv savās mājās revanšējas pret Bitēm

Vārtsargs skatās uz ripu, kura raidīta viņu vārtos

LHL 1. līgas regulārā čempionāta otrā aplī HK “Tērvete” izbraukumā piekāpās HK “Pafbet.lv” ar rezultātu 1:4 (0:1; 1:3; 0:0). Vienīgos vārtus Bitšu labā guva Arnolds Jaunzems.

Pirmās trešdaļas vidū spēles rezultātu atklāja “Pafbet.lv” uzbrucējs Ilmārs Zeps, bet otrajās trešdaļās sākumā Juris Gūtmanis. HK “Tērvete” spēja atbildēt ar vieniem vārtiem otrās trešdaļas vidū, spēlējot lielā vairākumā. Vārtus guva Arnolds Jaunzems (Atis Jaunzems) – 1:2.

Otrās trešdaļas noslēgums tērvetniekiem pagalam neizdevās. Rīdzinieku spēlētājs Kārlis Strelkovs cauršāva vārtsargu vienu reizi, bet vēl vienu reizi precīzs bija Renārs Koris, kas rezultātā HK “Tērvete” sagādāja zaudējumu ar rezultātu 1:4, neskatoties uz to, ka pirmajā spēlē Bites panāca uzvaru ar rezultātu 2:0.