Pēcspēles metienos pieveikta “Jaunā Bauska”

Divi hokejisti sēžot uz ledus cīnās par ripu
Aizsargs Sandis Ainārs cīnās ar pret uzbrucēju par ripas kontroli. | Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

HK “Tērvete” veterānu komanda 2019. gada 4. janvāri Pafbet LHL Veterānu 40+ līgā regulārā čempionāta spēlē guva uzvaru pār HK “Jauna Bauska” pēcspēles metinos. Uzvaras vārtus komandas labā guva uzbrucējs Raivis Rakickis.

Spēle sākās diezgan smagnēji, jo “Jaunā Bauska” spēlētāji izmantojot savu pieredzi pārsvarā kontrolēja ripu un spēles gaitu. Par labu HK “Tērvete” spēlētājiem var teikt, ka hokejisti pašaizliedzīgi cīnījās aizsardzībā, neļaujot pretiniekiem tiem tuvoties klāt.

Abām komandām spēles gaitā bija iespēja divas reizes spēlēt vairākumā, bet šo iespēju tās neizmantoja. Trešās trešdaļas devītajā minūtē HK “Tērvete” uzbrucējs Lauris Kims piespieda pretinieka vārtsargu Normundu Zvaigzni tālu izslidot no vārtiem, ļaujot tērvetniekiem veidot izspēli tukšu vārtu priekšā. Lai to nepieļautu “Jaunā Bauska” hokejists Jānis Dzenis apzināti izgrūda vārtus no vietas un nopelnīja bullīti uz saviem vārtiem, kuru gan uzbrucējs Lauris Kims nerealizēja.

Pēcspēles metienos pārliecinoši spēlēja abu komandu vārtsargi, bet HK “Tērvete” uzbrucējam Raivim Rakickim izdevās gūst uzvaras vārtus – 1:0 (0:0; 0:0; 0:0; 1:0). Bet uzvara nebūtu iespējama bez teicamas vārtsarga Mihaila Vibornova pārliecinošas darbības vārtos, neielaižot nevienu pretinieka ripu