Jaunieši pabiedē “Marels Būve”

Hokejisti saķēruši viens otru aiz krekliem, izvairās no dūru cīņas
Uzbrucējs Hugo Vītiņš saķeras ar pretinieku spēlētāju. | Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

Pafbet LHL Virslīgas regulārā čempionāta spēlē pret “Marels Būve”, mūsu komanda startēja bez vadošajiem komandas uzbrucējiem. Neskatoties uz to, jaunieši spēja parādīt sakarīgu spēli un pabiedēt pretiniekus.

HK “Tērvete” sastāvā nespēlēja astoņi no rezultatīvākiem komandas spēlētājiem, bet neskatoties uz to, jaunie hokejisti spēja parādīt cienīgu un sakarīgu sniegumu, kuru no viņiem neviens negaidīja ieskaitot pretiniekus.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas izskaņā atklāja uzbrucējs Aksels Zingulis, kurš vienatnē apspēlēja pretspēlētājus – 1:0. Otrās trešdaļas sākumā “Marels Būve” atguva vienus vārtus un divas minūtes vēlāk, izmantojot vairākumu, izvirzījās vadībā – 1:2. Abus vārtus rīdzinieku labā guva Jānis Pelsis.

“Marels Būve” pārliecība izgaisa jau mazāk nekā pēc minūtes, kad spēles rezultātu izlīdzināja Rihards Štrauss – 2:2.

Trešajā trešdaļā HK “Tērvete” spēlētāji turpināja iesākto spēles taktiku, bet aizsardzība nospēlēja pasīvi un ļāva rīdzinieku spēlētājam Aleksandram Sokolovam izvirzīt savu komandu vadībā ar rezultātu – 2:3. Trešdaļas pēdējā minūtē tērvetnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas ļāva pretinieku spēlētājam Ruslanam Obrosovam ieraidīt ripu tukšos vārtos – 2:4.