Otrajā spēlē Bites Vilkačiem neatstāja nekādas iespējas

Hokejistu cīņa vārtu priekšā
Bites pret HK "Vilkači". Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

Otrajā savstarpējā spēlē LHL 1. līgas regulārā čempionātā HK “Tērvete” hokejistiem no HK “Vilkači” neatstāja nekādas iespējas, sagraujot tos ar rezultātu 11:0 (2:0; 5:0; 4:0).

Pirmā trešdaļa Bites bija gana pieticīgas, jo guva vien divus vārtus – Dmitrijs Panovs (V. Bērziņš), Ralfs Ragovskis (Raitis Ragovskis). Savukārt otrajā gandrīz katru otro minūti tika gūti vārti. Atzīmējās Dmitrijs Panovs (S. Jermakovs, Roberts Ragovskis), Andrejs Pļuščiks (Zingulis), Arnolds Jaunzems (Panovs, Atis Jaunzems), Jānis Paškausks (Kims), Lauris Kims (Raitis Ragovskis) – 7:0.

Trešajā trešdaļā Bitēm jau sāka apnikt raidīt ripas vārtos un izdarīja to vien četras reizes – Andrejs Pļuščiks (V. Bērziņš, Zingulis), Arnolds Jaunzems (S. Jermakovs, Atis Jaunzems), Atis Jaunzems (Panovs), Andrejs Pļuščiks (Arnolds Jaunzems, Zingulis) – 11:0.