“Vecā Bauska” zaudē “Tērvete” veterāniem

Hokejista portreta bilde
Vladislavs Gucevičs. Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

LHL Veterāni 40+ līgas regulārā čempionāta pirmā apļa spēlē HK “Tērvete” hokejisti pieveica pretiniekus no HK “Vecā Bauska” ar rezultātu 5:3 (3:1; 0:0; 2:2).

Pirmās trešdaļas sākumā “Tērvete” hokejisti pārņēma spēles iniciatīvu savās rokās ar uzbrucēja Vladislava Guceviča gūtiem vārtiem spēles ceturtajā minūtē – 1:0. Divas minūtes vēlāk precīzs bija centra uzbrucējs Raitis Ragovskis (Kims, Paškausks) – 2:0. Vēl pēc divām minūtēm uzbrucējs Sergejs Jermakovs (Gucevičs, Pabērzs) panāca jau pārliecinošu rezultātu – 3:0. Desmitajā minūtē “Vecā Bauska” spēlētājs Raivo Gruzda atbildēja ar goda vārtiem – 3:1.

Otrā trešdaļā tika aizvadīta sīvā cīņā bez vārtu guvumiem, bet trešajā katra guv pa diviem vārtiem. Trešdaļas sākumā “Vecā Bauska” spēlētājs Eduards Šackis izmantoja vairākumu un samazināja rezultāta atšķirību – 3:2. Pēc divām minūtēm “Tērvete” kapteinis Atis Jaunzems (Gucevičs) atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 4:2. Trešdaļas astotā minūtē baušķenieku spēlētājs Aivars Zīriņš atjaunoja intrigu spēlē – 4:3. Par nelaimi viesiem no Bauskas, pēc divām minūtēm Bišu kapteinis Atis Jaunzems (S. Jermakovs) atkārtoja precīzu metienu vārtu rāmī un panāca komandas uzvaru ar rezultātu 5:3.