“Ozo” pārrauj deviņu nezaudēto spēļu sēriju

Vārtsargs tver ripas raidījumu

LHL Virslīgas regulārā čempionāta trešā savstarpējā spēlē HK “Tērvete” cieta smagu zaudējumu pret HK “Ozo” ar rezultātu 3:6 (1:3; 2:2; 0:1), tādā veidā pārraujot Bišu deviņu nezaudēto spēļu sēriju.

Pirmā trešdaļa sākās ar to, ka HK “Ozo” spēlētājs Edijs Štrombergs (kādreizējs “Essamika Ogre” aizsargs) atklāja spēles rezultātu otrajā minūtē – 0:1. Pēc minūtes HK “Tērvete” uzbrucējs Rihards Paškausks (Roberts Ragovskis) izlīdzināja spēles gaitu – 1:1. Trīs minūtes vēlāk Edijs Štrombergs atjaunoja HK “Ozo” vadību – 1:2, bet astotajā minūtē Jānis Stražinskis panāca Ozolnieku pārstāvju pārsvaru par diviem vārtiem – 1:3.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē HK “Tērvete” uzbrucējs Rihards Paškausks (Roberts Ragovskis) samazināja pretinieku pārsvaru – 2:3. Trešajā trešdaļas minūtē “Ozo” spēlētājs Jānis Stražinskis izmantoja vairākumu – 2:4. Diemžēl arī turpinājumā Bitēm neizdevās lauzt spēles gaitu un sestajā minūtē HK “Ozo” spēlētājs Agris Brediks panāca jau rezultātu – 2:5. Uz trešdaļas beigām veiksme nedaudz uzsmaidīja Bitēm, kad uzbrucējs Dmitrijs Panovs (Brencāns, Paškausks) atguva vienus vārtus – 3:5.

Trešajā trešdaļā ‘hat-trick” izpelnījās HK “Ozo” spēlētājs Jānis Stražinskis (bijušais “RTU Hanza Riga” aizsargs), panākot rezultātu – 3:6. Diemžēl HK “Tērvete” spēlētājiem gūt vairāk vārtus neizdevās, piedzīvojot savu pirmo zaudējumu sezonā pēc deviņām nezaudētām spēlēm.