“Zvaigznes” sagādā grūtības

Hokejisti dažādos formas tērpos

Latvijas hokeja līgas (LHL) regulārā čempionāta HK “Tērvete” smagā cīņā izcīnīja uzvaru pār HK “Zvaigznes” ar rezultātu 3:2 (0:0; 2:1; 1:1).

Pirmā spēles trešdaļa tika aizvadīta bez vārtu guvumiem, jo HK “Tērvete” bija grūtības ar spēles disciplīnu un četras minūtes bija jāspēlē mazākumā. Otrās trešdaļas sākumā spēles rezultātu atklāja Roberts Bērziņš (Panovs, Kaliksons), bet jau pēc minūtes pretinieku spēlētājs Mareks Ameriks spēles rezultātu izlīdzināja – 1:1. Trešdaļas septītā minūtē Bites vadībā izvirzīja komandas kapteinis Atis Jaunzems (R. Bērziņš, Panovs) – 2:1. Trešajā trešdaļā komandas aizvadīja sīvu cīņu, kurā nedaudz vairāk paveicās tērvetniekiem, jo tās precīzākais uzbrucējs Dmitrijs Panovs guva uzvaras vārtus (Ralfs Ragovskis, R. Bērziņš) – 3:2.