“Ozo” nekļūst par problēmu Bitēm

Hokeja vārtsargs tver gaisā lidojošo ripu

LHL Virslīgas regulārā čempionāta pirmajā savstarpējā spēlē HK “Tērvete” spēlētāji pārliecinošu uzvar HK “Ozo” (Ozolnieki) ar rezultātu 7:2 (1:1; 4:0; 2:1). Uzbrucējs Rihards Paškausks atzīmējas ar trīs gūtiem vārtiem (hat-trick).

Pirmā trešdaļa neaizritēja tik spoži, kā to gribētu HK “Tērvete” fani. Spēles rezultātu otrajā minūtē atklāja HK “Ozo” spēlētājs Jānis Stražinskis – 0:1. Bites nespēja atspēlēties līdz vienpadsmitajai minūtei, kad savus pirmos vārtus guva Rihards Paškausks (Ar. Jaunzems, Panovs) – 1:1.

Otrajā trešdaļā Bite valdīja uz laukuma. Pirmajā minūtē ripu vārtos ieraidīja aizsargs Kristaps Kaliksons (Brencāns, Paškausks), izvirzot savu komandu vadībā ar rezultātu – 2:1. Ceturtajā minūtē vārtus guva uzbrucējs Raivis Brencāns (Paškausks) – 3:1. Astotajā minūtē, spēlējot mazākumā, pie otrā vārtu guvuma tika Rihards Paškausks (Brencāns, Panovs) – 4:1, bet trešdaļas izskaņā vārtu guvumu “izmocīja” Roberts Bērziņš (Pļuščiks) – 5:1.

Trešajā trešdaļā visi vārti tika gūti vairākumos. Septītajā minūtē atzīmējās HK “Ozo” spēlētājs Andris Valters – 5:2. Desmitajā minūtē HK “Tērvete” labā vārtus guva Raivis Brencāns (Paškausks), bet vienpadsmitajā – Paškausks (Brencāns) – 7:2.