“Tērvete” Virslīgā tiek pāri “Iecava”

LHL Virslīgas regulārā čempionāta spēlē HK “Tērvete” hokejisti spējuši pārspēt HK “Iecava” spēcīgāko sastāvu ar rezultātu 4:2 (3:0; 0:1; 1:1).

Spēles uzvaru HK “Tērvete” spēlētāji nokārtoja jau pirmajā trešdaļā. Trešajā spēlē minūtē rezultātu atklāja Vladimirs Parhomenko (Brencāns, Bērziņš) – 1:0. Parhomenko (Brencāns, Bērziņš) ar otru vārtu guvumu atzīmējās devītajā minūtē – 2:0, bet divpadsmitajā minūtē Brencāns (Kaliksons) panāca jau pārliecinošu rezultātu – 3:0.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē HK “Iecava” izmantoja vairākumu un vienus vārtus guva Jānis Kalnmalis – 3:1.

Trešā trešdaļa ilgi turpinājās bez vārtu guvumiem, bet tad desmitajā minūtē Brencāns (Parhomenko) guva uzvaras vārtus – 4:1. Vienpadsmitajā minūtē HK “Iecava” uzbrucējs Helmuts Dežurovs atbildēja ar samierināšanas vārtiem – 4:2.