Virslīgas vīri izrauj uzvaru pēdējās sekundēs

Hokejisti atslābināti slido uz komandas soliņu
Uzbrucējs Raivis Brencāns. Foto: Ruslans Antropovs, rusantro.com

HK “Tērvete” spēcīgākā komanda uzsāka savu dalību Latvijas Hokeja Līgas Virslīgā ar neizšķirtu pret HK “Viesulis”. Neizšķirtu spēles rezultātu tērvetnieki panāca dramatiskā pēdējā spēles minūtē.

HK “Viesulis” atklāja spēles rezultātu pirmās trešdaļas sestajā minūtē ar Jorn Van Soest gūtiem vārtiem – 0:1. HK “Tērvete” izdevās izlīdzināt spēles rezultātu trešdaļas nobeigumā, kad komanda spēlēja vairākumā. Pēc Arnolda Jaunzema un Viestura Čepuļa piespēlēm pirmo sezonas ripu vārtos ieraidīja Rihards Paškauks – 1:1

Otrās trešdaļas sākumā uzbrucējs Hugo Vītiņš izvirzīja HK “Tērvete” vadībā, pēc Raivja Brencāna un Arnolda Jaunzema precīzām piespēlēm – 2:1. Diemžēl mūsējo prieki bija īsi, jo jau pēc divām minūtē HK “Viesulis” ar Mārtiņa Andersona gūtiem vārtiem izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2

Trešā trešdaļā sākās dramatiski, jo HK “Viesulis” uzbrucējs Linards Grundmanis jau 29 sekundē izvirzīja pretiniekus vadībā ar rezultātu – 2:3. HK “Tērvete” spēlētāji pielika maksimālās pūles, lai atspēlētos un spēja to izdarīt 24 sekundes līdz spēles beigām. Pēc Viestura Čepuļa un Riharda Paškauska piespēlēm, ripu vārtos ieraidīja Raivis Brencāns – 3:3.