Kuriozi, nesmuki?! Bet galvenais revanšējās!

UHL A līga HK Tērvete - HK Lattelecom
Pirmo zaudējumu izbraukuma spēlēpret “Lattelecom”, Bites nevarēja aizmirst, tieši tāpat, kā pirmo kāzu nakti. Toreiz “Tērvete” darīja visu, lai uzvarētu, bet ripas lidoja ne tur, kur vajadzēja. Līdz ar to, komanda bija pilna ambīciju pieveikt telekomunikācijas giganta atbalstīto komandu.
Spēle sākums gan neliecināja par komandu cīņas sparu. Abu komandu spēlētāji bez īpašas steigas slidoja pa laukumu, radot tikai dažus asus momentus. Tieši tādēļ pirmā trešdaļa beidzās bez gūtiem vārtiem.

Otrā trešdaļā abas komandas palielināju spēles tempu un bija manāms jelgavnieku pārsvars, kas gan nenozīmē, ka “Lattelecom” puiši neizveidoja vairākus asus momentus pie mājinieku vārtiem.

Pirmie spēlē gūtie vārti sanāca pavisam kuriozi. Pēc HK “Tērvete” uzbrucēja Sergeja Jermakova piespēles, Artis Pabērzs viegli uzmeta ripu pa gaisu. Pat grūti pateikt vai tā bija piespēle vai metiens, bet ripa atsitās pret “Lattelecom” aizsarga muguru un ielidoja vārtos - 1:0.

Piecas minūtes vēlāk, iekarsušie jelgavnieki pastiprināja spiedienu uz ciemiņu vārtiem un pēc Kristapa Kaliksona un Viestura Čepuļa piespēlēm, savu otru ripu spēlē iegūst Artis Pabērzs, pārmetot to pāri gulošam uz ledus vārtsargam - 2:0.

Bet jānovelk cepure nost, “Lattelecom” puišu priekšā, kuri cīnījās līdz spēles beigām. Trīs minūtes pirms spēles beigām vairākumā viņi spēja iemest ripu “Tērvetes” vārtos. Pēc Raimonda Apses un Mārtiņa Tihanova piespēlēm vārtus gūst Uvis Lapsiņš - 2:1.

Bet spēle nebūt nebeidzās. Iekarsušai “Tērvete” aizsargs Kristaps Kaliksons gūst trešos vārtus tikai 32 sekundes pirms spēles laika beigām. Ar piespēlēm atzīmējās Raitis Ragovskis un Dmitrijs Panovs. 3:1

Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Artis Pabērzs.

Vārtu gūšanas momenti (autros: UHL.lv)

Nav video? Lejupielādē the DivX Plus Web Player.

Visas spēles video (autros: UHL.lv)