Zombētā spēle. Tērvete – Lattelecom

UHL hokejs hockey HK Tērvete - Lattelecom A līga
Pirmdienas vakarā divpadsmit Bites devās savā pirmā UHL izbraukuma spēlē uz Inbox ledus halli Piņķos. Ceļā komanda jautri sarunājās un noskaņojums bija lielisks. Puiši beidzot varēja izjust, kā jūtas hokeja komandas, kurām turnīra laikā jāpavada laiks ceļojumos.
Spēle sākās ar „Lattelecom” ātru uzbrukumu un aizķeršanos „Tērvetes” aizsardzības zonā. Tomēr nekas traks nenotika. Puiši ripu atņēma un visu atlikušo laiku pavadīja pretinieka zonā trenējot pretinieka vārtsargu ar dažāda veida metieniem uz vārtiem.

Laikam visi komandas spēlētāji izmēģināja iespēju iegūt vārtus. Bet nekā. Normunda Zvaigznes sargāti vārti netika iegūti pat spēlējot vairākumā.

Puiši noskaņojums bija satraukts. Spēle nevedās. Pirmās trešdaļas beigās no Roberta Ragovska neveiksmīgi atleca ripa un ielidoja „Tērvetes” vārtos – 0:1. Uldis Eldmanis bija bezspēcīgs to tvert, jo bija pret kustībā.

Otro trešdaļu puiši sāka ar pavisam skābām sejām un jau trešajā minūtē Bites izlaiž „Lattelecom” ātru pret uzbrukumu, kurš vainagojās ar zaudētiem vārtiem – 0:2.

Trīs (trešais bildē), klātesošie, atbalstītāji nebija spējīgi iedrošināt puišus uz cīņu. Laikam nākošreiz jāorganizē fanu reiss, lai atgādinātu komandai, ka viņiem tādi ir.

Pēc otriem zaudētiem vārtiem spēli tā arī neizdevās organizēt. Daudz metienu uz vārtiem nemainīja situāciju. Trīs reizes komanda spēlēja vairākumā, bet nespēja realizēt nevienu no tiem.

Trešajā trešdaļa Bites atkal okupēja „Lattelecom” aizsardzības zonu. Pretiniekam tas nepatika un Raitis Ragovskis bīstami ielidoja vārtos pēc grūdiena mugurā. Viņam ļoti paveicās, jo viņš neatsitās pret vārtu stabu. Komandas biedru neatstāja vienu Viesturs Čepulis un kopā ar pāridarītāju devās uz sodīto soliņu. Šis noraidījums Bitēm bija vienīgais un ar visu atbildu varu pateikt, ka šī bija kulturālākā oranžo spēle, ko esmu vērojis (šeit var pasmaidīt). Pie viena gribas atzīmēt teicamu tiesnešu darbu, kuri mierīgi izskaidroja piešķirtos vai nepiešķirtos sodus.

Spēlējot vairākumā „Tērvete” beidzot iedabūt ripu pretinieka vārtos. Ar vārtu guvumu izcēlās Vladimirs Parhomenko, bet rezultatīva piespēle tiek ieskaitīta Romāna Ivanova kontā – 1:2.

Izlīdzināt spēles rezultātu neizdevās un Bites ar akmens sejām devās uz ģērbtuvi, lai izprastu, kurš viņus nozombējis. Paškritika bija ļoti spēcīga un šajā laikā labāk neiet iekšā ģērbtuvē. Pat komandas "Labākā spēlētāja" ripa netika nevienam piešķirta. No citas puses puiši guva labu pieredzi izbraukuma spēlē, jo neviens nav solījis, ka UHL ceļš būs kaisīts ar rozēm. Arī ZAHL ceļš uz augstāko līgu nav bijis viegls.

Ceturtdien, 18. oktobrī Jelgavas ledus hallē notiks nākošā UHL spēle ar „Privatbank” komandu, kura A līgā skaitās favorīte. Aicinām visus atbalstītājus nākt uz spēli, jo noteikti būs ko pavērot un Jūsu atbalsts komandai ir loti nepieciešams.