Virslīgā aizvadīta neizšķirta spēle pret “Lielupe/JN”

“Latvijas Hokeja līgas” Zemgales Virslīgas čempionātā “HK Tērvete” aizvadīja neizšķirtu spēli pret “HK Lielupe/JN” ar rezultātu 3:3 (0:0; 2:1; 1:2). Visus trīs vārtus spēlē guva Rihards Paškausks.

Pirmajā trešdaļā komandas neguva vārtus, bet otrajā spēles rezultātu vairākumā atklāja “HK Lielupe/JN” uzbrucējs Kristaps Namiķis. Atlikušajā trešdaļas daļā Rihards Paškausks ne tikai izlīdzināja spēles rezultātu, bet arī izvirzīja “HK Tērvete” spēles vadībā ar vienu vārtu pārsvaru.

Trešās daļas sākumā Rihards panāca divu vārtu pārsvaru, bet spēles turpinājumā Edgars Brakše un Artūrs Šulcs spēja izglābt “HK Lielupe/JN” no zaudējuma, izlīdzinot spēles rezultātu – 3:3.

“HK Tērvete” vārtu guvēji: Rihards Paškausks (Stankevičs, Zingulis); Rihards Paškausks (V.Paškausks); Rihards Paškausks (Zingulis).