Principāls neizšķirts pret “Ozolniekiem”

“Latvijas Hokeja līgas” Zemgales Veterāni 40+ čempionātā “HK Tērvete” ar neizšķirtu rezultātu aizvadīja principiālu spēli pret “HK Ozolnieki” – 4:4 (1:1; 2:1; 1:2). Par spēle zvaigzni kļuva Jānis Paškausks ar diviem gūtiem vārtiem.

“HK Ozolnieki” ir “Tērvetes” principiāli pretinieki kopš savstarpējo spēļu sākuma. Abas komandas principiāli nemīl zaudēt.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas vidū atklāja “HK Tērvete” uzbrucējs Lauris Kims. Trīs minūtes vēlāk Raivo Mežkazs rezultātu izlīdzināja – 1:1.

Otrajā trešdaļā “HK Ozolnieki” ar Agra Bredika ātri gūtiem vārtiem izvirzījās vadībā, bet līdz spēles nogriežņa beigām Jānis Paškausks divas reizes pārspēja pretinieka vārtsargu un izvirzīja “HK Tērvete” vadībā ar vienu vārtu pārsvaru – 3:2.

Trešajā trešdaļā Agris Brediks ar vēl vieniem ātriem vārtiem izlīdzināja spēles rezultātu, bet tuvāk beigām Andris Leitis otro reizi spēles laikā izvirzīja “HK Ozolnieki” vadība – 3:4.

Īstu varoņdarbu pusotru minūti līdz spēles beigām paveica Vilnis Didriksons, kurš pēc Raita Ragovska un Laura Kima piespēlēm, izglāba “HK Tērvete” no zaudējuma – 4:4.

Nākamo spēli veterāni aizvadīs 14. oktobrī, plkst.12:45 tiekoties ar tik pat principiālo “Bausku”.