Valters iedzen uzvaras ripu “Ozolniekiem”

Hokejists ķiverē ar režģi, kas aizsargā viņu seju no ripas un nūjām.
Valters Paškausks Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

Aizsarga Valtera Paškauska debijas vārti atnes HK “Tērvete” uzvaru Pafbet LHL 1. līgas regulārā čempionāta spēlē pret HK “Ozolnieki” ar rezultātu 3:1 (1:0; 1:1; 1:0). Otro sezonas uzvaru savstarpējās spēlēs ar Ozolnieku hokejistiem kaldināja arī Atis Jaunzems un Andrejs Pļuščiks.

HK “Tērvete” pārliecinoši uzsāka pirmo trešdaļu kontrolējot ripu un neļaujot pretiniekam tuvoties saviem vārtiem. Nav brīnums, ka tāds spēles stils deva savus rezultātus jau ceturtajā minūtē, kad komandas kapteinis Atis Jaunzems pretinieka aizsardzības zonā pārtvēra “Ozolnieku” aizsarga piespēli un nekavējoties ieraidīja to vārtos – 1:0

Otrās trešdaļa iesākās ar “Tērvetes” hokejistu spiedienu un jau otrajā minūtē pēc Viestura Čepuļa spēles saasināšanas vārtu priekšā, uzbrucējs Andrejs Pļuščiks dubultojis pārsvaru – 2:0. Trešdaļas turpinājums vairs nebija tik rožains, jo “Ozolnieki” spēja palielināt savu kontroli par ripu un sestajā minūtē uzbrucējs Miks Liepiņš ar tālu metienu, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 2:1. Lieliski vārtos nospēlēja vārtsargs Renārs Seiksts, kurš likvidēju vairākus pretinieku mēģinājums gūt vārtus.

Trešajā trešdaļā “Tērvete” spēja atgriezt pārsvaru savās rokās un kavēja viņus vien noraidījums sestajā minūtē. Šis mazākums kļūs par aizsarga Valtera Paškauska neizmirstamo dzīves brīdi. Pie saviem vārtiem Valters nobloķēja pretinieka metienu un tad steidzās pakaļ ripai, kura no viņa atleca uz priekšu. Kreisajā malā viņa pretuzbrukumam pievienojās uzbrucējs Lauris Kims un divatā viņi spēja apspēlēt vienīgo “Ozolnieku” aizsargu. Lauris Kims, atvelkot uz sevi aizsarga uzmanību, atdeva piespēli uz vārtu priekšu, kas Valteram ļāva to ieraidīt vārtos starp vārtsarga kājsargiem. Pēc gūtiem vārtiem debitants nespēja nobremzēt un kopā ar visu vārtsargu ielidoja vārtos. Tiešām īsti un skaisti gūtie debija vārti – 3:1