Veterāni “sašķaida” ideoloģiskos pretiniekus - “Iecava 2”

Viens hokejists slido otram nopakaļ gar laukuma bortu

LHL Veterānu 40+ regulārā čempionāta pirmajā savstarpējā spēlē HK “Tērvete” hokejisti sagrāva savus ideoloģisko pretinieku otro komandu “Iecava 2” - 5:1 (2:0; 2:0; 1:1).

Ideoloģiskā cīņā ir sākusies jau daudzus atpakaļ vēl ZAHL čempionātā un kad hokejisti spēlējuši amatieru līgā. “Iecava” hokejisti vienmēr bijuši pirmajās čempionāta pozīcijās un Bitēm vienmēr gribējās viņus uzvarēt. Šīs sezonas sākumā veterāni piekāpās “Iecava” pirmajai komandai un tāpēc uzvarēt otro komandu bija vienkārši patīkami.

Jau divpadsmitajā sekundē HK “Tērvete” kapteinis Atis Jaunzems (Gucēvičs) atklāja spēlēs rezultātu, bet vienpadsmitajā sekundē viņš to dubultoja – 2:0.

Otrajā trešdaļā vārtu ilgi neizdevās gūt, bet noslēgumā Bites ieraidīja divas ripas. Sākumā to paveica uzbrucējs Sergejs Jermakovs, bet trīsdesmit sekundes līdz trešdaļas beigām ripu vārtos ieraidīja Vilnis Didrihsons (Rutkis) – 4:0.

Trešās trešdaļas sākumā, spēlējot mazākumā, “Iecava 2” spēlētājs Aivars Kauliņš guva goda vārtus, bet divas minūtes vēlāk vairākumu izmantoja “Tērvete” uzbrucējs Raitis Ragovskis (Kuļikovs, Kims) – 5:1.