“Tērvete” un “Ozolnieku lūši” veterānu sīvā cīņa

Vārtsargs vārtos sit ar nūju par ledu, brīdinot savus komandas biedrus

LHL Veterānu 40+ līgas regulārajā čempionāta pirmajā savstarpējā spēlē HK “Tērvete” hokejisti sīvā cīņā ar minimālo rezultātu atšķirību piekāpās HK “Ozolnieku lūši” spēlētājiem – 2:3 (0:0; 1:2; 1:1).

Pirmo trešdaļu abas komandas aizvadīja bez vārtu guvumiem, savukārt otrajā - spēles rezultātu vairākumā atklāja “Ozolnieku lūši” spēlētājs Andris Kaktabulis. Trešdaļas astotā minūtē HK “Tērvete” uzbrucējs Atis Jaunzems mazākumā rezultātu izlīdzināja – 1:1. Divas minūtes līdz trešdaļas beigām Lūšu kapteinis Dainis Liepiņš atkārtoti izvirzīja savu komandu vadībā – 1:2.

Trešā trešdaļā norisinājās sīva cīņa par līderību, kas devītajā minūtē HK “Tērvete” uzbrucējam Laurim Kimam ļāva izlīdzināt spēles rezultātu – 2:2. Bitēm bija lieliska iespēja mēģināt vismaz saglabāt neizšķiru rezultātu, bet pēc vienas minūtes HK “Ozolnieku lūši” spēlētājam izdevās gūt uzvaras vārtus savas komandas labā – 2:3.