Bites otro reiz pieveic “Ozo” hokejistus

Hokejistu cīnās vārtu priekšā
Aizsargs Valters Paškausks cīnās vārtu priekšā. Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

LHL Virslīgas vienība otrajā savstarpējā regulārā čempionāta spēlē ar divu vārtu pārsvaru pieveica HK “Ozo” – 3:1 (0:1; 3:0; 0:0). Visus vārtus HK “Tērvete” labā guva uzbrucējs Raivis Brencāns.

Spēle sākās ar sīvu cīkstēšanos, kuru pirmās trešdaļas devītajā minūtē izmantoja HK “Ozo” spēlētājs Andris Valters, kurš arī atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Otrajā trešdaļā uz ledus spīdēja HK “Tērvete” zvaigzne – Raivis Brencāns. Pirmajā minūtē, spēlējot mazākumā, viņš izlīdzināja spēles rezultātu. Devītajā minūtē, izmantojot vairākumu, Brencāns (Paškausks) izvirzīja Bites vadībā. Trešdaļas pēdējā minūtē uzbrucēja gūtie vārti kļuva arī par uzvaras – 3:1.

Trešo trešdaļu abas komandas aizvadīja bez vārtu guvumiem.