Kuļikova tālmetiens sagādā uzvaru veterāniem

Dženārs Kuļikovs

2019. gada 21. septembrī Ozo ledus hallē HK “Tērvete” veterāni aizvadīja otro regulārā čempionāta spēli LHL Zemgale veterānu 40+ līgā, kurā ar Dženāra Kuļikova tālmetienu no zilās līnijas guva uzvaru pār HK “Balti” ar rezultātu 2:1 (1:0; 1:1; 0:0).

HK “Tērvete” veterāniem sestdienas spēle īsti nepadevās. Ripas kontroles zaudēšana, neprecīzas piespēles, grūtības ar iziešanu no zonas – visi šie apstākļi ļāva pretiniekam pārsvarā kontrolēt spēles gaitu. Par laimi vārtos pārliecinoši darbojās vārtsargs Renārs Seiksts un “Balti” nespēja savu spēles kontroli pārvērst gūtos vārtos.

Pirmajā trešdaļā pret uzbrucēju Ati Jaunzemu tika veikts aizliegts spēka paņēmiens un tērvetniekiem radās iespēja, spēlējot vairākumā, mainīt spēles gaitu. Pēc uzbrucēja Laura Kima reida aiz pretinieka vārtiem, sekoja precīza piespēle uz vārtu priekšu, kur savu pieredzi ar asu metienu izrādīja Jānis Paškausks, izvirzot HK “Tērvete” spēles vadībā – 1:0.

Otrās trešdaļas piektā minūtē, pēc Raita Ragovska un Vitālija Jermakova piespēlēm, aizsargs Dženārs Kuļikovs no zilās līnijas raidīja ripu HK “Balti” vārtos, dubultojot savas komandas pārsvaru – 2:0. Trešdaļas septītajā minūtē pretinieks izmantoju savu spēli vairākumā, kurā Oskars Daukšts samazināja tērvetnieku pārsvaru līdz minimumam – 2:1.

Trešā trešdaļā neviena no komandām vairs vārtus neguva, kas ļāva HK “Tērvete” veterāniem gūt otro uzvaru pēc kārtas.