Tērvete atkal uz uzvaru takas, Ledgrauži bez gūtiem vārtiem

Kapteini Atis Jaunzems #78 izdara četras rezultatīvas piespēles spēlē pret Ledgrauži Ozo ledus hallē 2017. gada 28. oktobrī.

2017. gada 28. oktobrī Pafbet LHL Zemgale amatieru līgā Ozo ledus hallē tikās “Tērvete” ar “Ledgraužiem”. Komandas nebija tikušās pēdējās trīs sezonas, bet Bites kā vienmēr bija konsekventas ripas kontrolē, kas ļāva viņam izcīnīt uzvaru par “Ledgrauži” ar rezultātu 4:0 (1:0; 2:0; 1:0).

Uzbrucējs Viesturs Čepulis #87 atbrīvojas no Ledgrauži spēlētāja, lai saņemtu piespēli Ozo ledus hallē 2017. gada 28. oktobrī
Pirmajā trešdaļā pēc Ata Jaunzema #78 piespēles vārtus guva Vjačeslavs Miņins #9. Otrā trešdaļā vārtus guva aizsargi Kristaps Kaliksons #15 un Roberts Ragovskis #91. Divas piespēles komandas kapteiņa Ata Jaunzema #78 kontā un viena piespēle Arnoldam Jaunzemam #21. Trešā trešdaļā aizsargs Kristaps Kaliksons #15 vēl reiz guva vārtus, bet pie ceturtās piespēles spēlē tika Atis Jaunzems #78. Neskatoties uz to, ka “Ledgrauži” nav no vājākām komandām, tieši tāpat, kā pirms četriem gadiem viņi nespēja ieraidīt nevienu ripu “Tērvete” vārtos.
Komandas biedri sveic Tērvete spēles labāko spēlētāju Kristapu Kaliksonu #15 Ozo ledus hallē 2017. gada 28. oktobrī.

Nākošo spēli “Tērvete” aizvadīs 2017. gada 05. novembrī Ozo ledus hallē Ozolniekos un tiksies ar HK “Igate”, ar kuru pēdējo reizi tikās 2014/2015. gadu sezonā un trijās savstarpējās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras. Bet uzvaras ne tuvu nebija vieglas – 2:1; 7:3; 4:3.