Jaunā sezona sākas ar zaudējumu HK "Bauska"

2017. gada 09. septembrī HK "Tērvete" sāka savu jauno hokeja sezonu ar spēli LHL Zemgale Pafbet amatieru līgā un tikās ar HK "Bauska". Baušķenieki ir seni un sīvi pretinieki, kuri jau pirmajā spēlē sagādāja nepatīkamu zaudējumu ar rezultātu 1:3.

Piektajā minūtē HK “Tērvete” uzbrucējs Viesturs Čepulis, izmantoja vairākumu un ieraidīja pirmos vārtus, atklājot sezonu ar patīkamu vārtu guvumu – 1:0. HK “Bauska” pirmajā trešdaļā saņēma četrus noraidījumus, bet Bitēm izmantot tos neizdevās. Savukārt baušķenieki pēdējā trešdaļas minūtē spējā izlīdzināt rezultātu un to paveica Gatis Feldmanis – 1:1.

Otrā trešdaļa kļuva par spēles lūzuma punktu. Ceturtā minūtē Arvis Augulis izvirzīja HK “Bauska” vadībā ar 1:2, bet divpadsmitā minūtē Kristaps Ozols, izmantojot vairākumu, palielināja atstarpi – 1:3.

Trešā trešdaļā neviena no komandām neguva vārtus un HK “Bauska” pēc divām sezonām bez savstarpējām spēlēm, atgādināja HK “Tērvete”, ka cīnīties ar viņiem nebūs viegli.