Bites netiek pāri Viesulim

2017. gada 16. septembrī LHL Zemgale Amatieru līgā HK “Tērvete” tikās ar HK “Viesulis”. Jā agrāk ar pretinieku varēja tikt galā diezgan viegli, tad šoreiz bija krietni smagnējāka spēle.
Spēles rezultātu piektā minūtē atklāja Dmitrijs Panovs (piespēles Romāns Ivanovs, Sergejs Jermakovs) – 1:0. Bet pārsvars saglabājās tikai trīs minūte, kad Armands Baumanis izlīdzināja rezultātu – 1:1. Trešdaļas izskaņā pēc Kristapa Kaliksona piespēles Bites vadībā izvirzīja Raitis Ragovskis – 2:1. Otrā trešdaļa pagāja bez gūtiem vārtiem, bet trešajā trešdaļā HK “Viesulis” pirmā minūtē izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2. Līdz trešdaļas beigām komandas vārtus vairs neguva un saņemot pa vienam punktam devās uz ģērbtuvēm.