Līstot asinīm un lūztot nūjām “Tērvete” izrauj uzvaru pret “Open Credit”

EHL Open Credit Tērvete
2014. gada 13. februārī, Rīgā, Volvo sporta centrā savstarpējā spēlē tikās Entuziastu hokeja līgas (EHL) RZ divīzijas Rietumu un Austrumu konferences komandas – HK “Tērvete” un HK “Open Credit”. HK “Tērvete” saprotot šīs sezonas zaudēto spēļu cenu, pirms spēles noskaņojās uz spēli līdz uzvarai. Par labu komandai nāk arī tas, ka vīri ir tikuši vaļā no “ziemas depresijas” un ir gatavi godam noslēgt regulāro turnīru pēdējās kārtas.
Izbraukuma spēles priekš HK “Tērvete” ir raksturīgas ar zināmiem sarežģījumiem savākt pilnu sastāvu (labi, arī mājas spēlēs tas nav tik viegls uzdevums). Tāpēc tika nokomplektētas “transformējamās” maiņas un palīga, kā uzbrucējs nāca klāt jauns uzbrucējs – Rolands Švarcbahs. Savukārt HK “Open Credit” savos vārtos nostādīja Latvijas hokeja virslīgas HS “Rīga/Prizma” vārtsargu – Henriju Anču. Spēle nesolīja vieglu rezultāta panākšanu.
No pirmām spēles minūtēm, ledus saimnieki parādīja, ka spēlēs agresīvi un centīsies atspēlēties par iepriekšējās spēles zaudējumu. Spēles taktiku pirmā trešdaļā ietekmēja noraidījumi abās komandās un attiecību skaidrošana (paldies, bez nopietnām sekām). Bites iesēdās savā aizsardzības zonā un neļāva “Open Credit” šķērsot laukuma vidus daļu. Atņemot pretiniekam ripu, HK “Tērvete” uzbrucējs Linards Grundmanis steidzās pretuzbrukumos. Divas reizes izgājis viens pret vienu ar vārtsargu, bet nespēja to pārspēt. Ar trešo piegājienu trešdaļas izskaņā, Linards tomēr spēja izmānīt Henriju Anču no vārtiem un ieraidīt ripu vārtos – 0:1.
HK “Tērvete” vēl nezināja, ka līdz spēles beigām viņiem būs smagi jāaizstāv panāktais rezultāts pirmajā trešdaļā. Bites stāvēja un krita, lai neļautu pretiniekam tikt līdz saviem vārtiem. Lietā tika likti visi iespējamie ieroči. Lūza vairākas nūjas, Rolandam Švarcbaham līdz asinīm pārsita zodu, spēlētāji gūlās lidojošo ripu priekšā. Otrā trešdaļā gāja nedaudz vieglāk, jo pretiniekam bija vairāk noraidījumu, savukārt trešā noraidījumi bija tikai Bitēm. Bet puiši izturēja un svinēja ļoti svarīgu uzvaru. Uzvaru, kuru viņi veltīja viens otram un visai komandai. Prieks, ka puiši jūt komandu, kā vienu veselu un gatavi cīnīties par to. Pārsteidzoši, ka neskatoties uz aizsardzības stila spēli, HK “Tērvete” meta uz pretinieka vārtiem 26 reizes, bet pretī saņēma tikai astoņus. Tomēr astoņi metieni bija ļoti bīstami un netika realizēti pateicoties vārtsargam Uldim Eldmanim, kurš ne velti tika nosaukts par labāko spēlētāju. Vēl par labāko tika nosaukts Linards Grundmanis un aizsargs Kristaps Kaliksons, kurš spītējot traumai stājās uz ledus un nostiprināja komandas aizsardzības zonas robežas.
Spēles rezultāts: Open Credit – Tērvete: 0:1 (0:1; 0:0; 0:0)
Vārtu guvēji: Linards Grundmanis (32) – 1
Piespēles
Soda minūtes: Arnolds Jaunzems (21) – 4 min. (rupjība, sitiens ar celi); Linards Grundmanis (32) – 2 min. (ķeksēšana ar nūju); Sandis Ainārs (99) – 2 min. (bloķēšana); Atis Jaunzems (78) – 2 min (klupināšana)

Visas bildes skatieties draugiem.lv vai arī šeit!