Kārtējā mācība no Bauskas (+spēles ieraksts)

EHL HK Tērvete - HK Bauska
2013. gada 21. septembrī, Ozo ledus hallē savstarpējā spēlē tikās HK „Tērvete” un HK „Bauska”. Komandu spēļu vēsture liecina, ka Bauskas hokejisti vienmēr spēj sagādāt galvas sāpēs, kas notika arī šoreiz.
Pagājušā sezonā ar HK „Bauska” Bites nespēlēja, bet tikās ar vairākiem spēlētājiem UHL līgā. Iespējams, noskatoties iepriekšējo pretinieka spēli ar HK „Ozolnieki”, puiši izjūta pārlieku pārliecību par saviem spēkiem. Pārliecību jau ceturtā minūte tika iedzīta zem ledus, kad pretinieks gūst pirmos vārtus – 0:1. Nākamajās sešās minūtēs Bites nopelna divu noraidījumus, bet HK „Bauska” veiksmīgi tos realizē – 0:3.

Otrā un trešā trešdaļa Bites atguva spēles kontroli, bet nespēja to pārvērst par rezultatīviem metieniem uz vārtiem, jo Bauskas spēlētāji veiksmīgi neitralizēja vadošo uzbrucēju pāri. Trešās trešdaļas noslēgumā goda vārtus gūst Artis Pabērzs, kurš uzmet uz vārtiem ripu no zilās līnijas, tā trāpa „Bauskas” aizsargam un rikošetā ielido starp vārtsarga kājām, kurš to neierauga – 1:3.

Kārtēja mācības stunda no HK „Bauska”, kas liks puišiem atgriezties uz zemes un rūpīgāk pieiet pie pretspēlētāju novērtējuma. Par labāko spēles uzbrucēju tika atzīts Viesturs Čepulis, bet par otro labāko – Linards Grundmanis. Par labāko spēles aizsargu tika atzīts vienīgo vārtu autors – Artis Pabērzs. Vārtsargam Uldim Eldmanim nācās piedzīvot 16 metienus uz vārtiem, bet Bites meta 21 reizi.

Vārtu guvēji: Artis Pabērzs (0) - 1
Soda minūtes: Kristaps Kaliksons - 2 min.; Arnolds Jaunzems- 2 min., Viesturs Čepulis - 2 min., Roberts Ragovskis - 2 min., Sergejs Jermakovs - 2 min., Vladimirs Parhomenko - 2 min.