UHL sezona noslēdzās. Bez pārsteigumiem.

Izslēgšanas spēle UHL A līga Tērvete Cetra 2

2013. gada 14. aprīlis, LSPA ledus halle. Pēc pirmās izslēgšanas spēles pret HK “Cetra 2”, Bitēm un līdzjutējiem sirdīs kvēloja cerība, ka HK “Tērvete” var radīt pārsteigumu un pagarināt spēļu sēriju. Protams, ka tā ir tikai cerība, bet tā mirst pēdējā.
Pirmā trešdaļa viesa lielas cerības, jo līdzīgi, kā pirmā spēlē Bites brīžiem izskatījās spēcīgāka un ātrāka. Bet kā parasti, ātruma trūkums aizsardzībā noveda pie pirmajiem zaudētiem vārtiem trešdaļas izskaņā – 0:1. Vēl bija iespēja līdz trešdaļas beigām izmantot spēli vairākumā, bet “Cetra 2” vēl reiz pierādīja, ka spēj pieturēt ripu tik ilgi cik vajag.

Otrā trešdaļas sākumā atkārtoti tiek ļauta brīvība savā aizsardzības zonā, kuru izmanto rīdzinieki – 0:2. Rezultāts vēl nav pārāk šausmīgs, lai nespētu atspēlēties, ko puiši ari cītīgi dara, bet ripa neiet vārtos arī vairākumā.

Pirms trešās trešdaļas puiši izskatās noguruši. Pretinieks to izmanto un jau trešajā minūtē palielina rezultātu līdz – 0:3. Pēdējās cerības izgaist trešdaļas vidū, kad rezultāts vairs nav labojams – 0:4. Tomēr goda vārtus Bites tomēr guva. Četras minūtes pirms spēles beigām pēc Vladimira Parhomenko piespēles, ripu vārtos ieripina Linards Grundmanis – 1:4. Lielisku palīdzību šajā epizodē sniedza Raitis Ragovskis, kurš aizsedza skatu vārtsargam, par ko saņēmu “pateicības” sitienu no vārtu saimnieka.

Atlikušo spēles laiku komandas novilcināja un spēles rezultāts vairs nemainījās. Labākā spēlētāja ripu saņēma Linards Grundmanis un pilnīgi pelnīti. Trešā spēlē un katrā gūti vieni vārti. Kopumā sezona UHL līgā var vērtēt divējādi. Komanda pilnīgi noteikti varēja ieņemt trešo vietu, bet komandas nestabilitāte neļāva to izdarīt un tas ir nepatīkami. No otras puses, komandai ir augusi pieredze un arī ticība sev.

Spēles rezultāts: HKTērvete.lv - Cetra 2 - 1:4
Vārtus guva: Linards Grundmanis (83) - 1
Rezultatīvās piespēles: Vladimirs Parhomenko (8) - 1
Soda minūtes: Roberts Ragovskis (91) – 2 min. (klupināšana)