Bites izvairās no zaudējuma Privatbank

UHL A līga HK Tērvete HK Privatbank
2013. gada 07. februāris, Jelgavas ledus halle. Kamēr visa Latvija vēroja televīzijā valsts izlases cīnu ar britu hokejistiem, Bites uz mājas ledus tikās ar savu sīvāko pretinieku UHL A ligā - Privatbank. Abām komandām ir ļoti līdzīgs punktu skaits un abas pretendē uz bronzas medaļām šajā sezonā. Pirmajā spēlē Bites piedzīvoju smagu zaudējumu pret rīdziniekiem, bet otrā uzvarēja ar minimālo pārsvaru. No šīs spēles būtu atkarīgs vai Bites spēs atrauties no viesiem turnīra tabulā vai nu izlīdzināsies ar tiem. Intriga bija pamatīga.
Spēle sākusies ar aizkavējumu, kas samazināja kopējo spēles laiku, līdz ar to bija nepieciešams gūt vārtus pēc iespējas ātrāk. Bites metās uzbrukumā un diezgan drīz pārņēma spēles vadību.

Bites neveiksmīgi zaudēja ripu pretinieku aizsardzības zonā. Privatbank spēlētājs pa gaisu piespēlē ripu savam komandas biedram, kurš ar kāju akrobātiskā kustībā piespēlē to sev uz priekšu un aizskrien pretuzbrukumā. Uldis Eldmanis izlemj iziet no vārtiem, lai neitralizētu uzbrucēju. Privatbank uzbrucējs ir apķērīgs un pārmet ripu pāri Uldim un ieraida to tukšos vārtos - 0:1.

Dusmīgas Bites pielika visas pūles, lai atspēlētos pirmā trešdaļā, bet no daudziem metieniem ļoti maz trāpa vārtu rāmī un ripas šķaidās pret aizsarg stiklu.

Otrās trešdaļas sākumā spēles liktenis atrisinājās pavisam vienkārši. Vārtsargs Uldis Eldmanis piespēlē ripu uz zilo līniju Raitim Ragovskis, kurš ar vienu pieskārienu piespēlē to Vladimiram Parhomenko. Vladimirs Zverj Parhomenko mierīgi aizslido līdz zonas vidum un bez jebkādām kombinācijām ar plaukstas metienu ieraida ripu vārtu augšējā stūri - 1:1.

Līdz spēles beigām Bites turpināja uzturēt savu spiedienu, bet tas bieži vien tika pārtraukts ar noraidījumiem un nevajadzīgiem strīdiem. Šī iemesla dēļ, gūt vairāk vārtus neizdevās un spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu.

Spēles rezultāts: HKTērvete.lv - Privatbank 1:1
Vārtus guva: Vladimirs Parhomenko (8) - 1.
Rezultatīvās piespēles: Uldis Eldmanis (1) - 1; Raitis Ragovskis (16) - 1.
Soda minūtes: Vladimirs Parhomenko (8) - 2 min; Sandis Logins (33) - 2 min.