Mājas sienas nepalīdz

UHL A līga Pirmais aplis HK Tērvete - Privatbank
Pēc neveiksmīgā zaudējumā iepriekšēja spēlē UHL, oranžās Bites bija apņēmušas spēlēt ar pinu atdevi mājās ar „Privatbank”. Totalizatoru īpašnieki „Tērvete” novērtēja diezgan zemu, uzskatot rīdzinieku komandu par bezierunu favorītu. Bites pirms spēles bija pārliecinātas, ka spēs parādīt labu spēli un visus pārsteigt.
Spēles sākums tomēr nebija tāds, kā plānots. „Tērvete” plānoja spēlēt no aizsardzības, bet pretinieks arī nesteidza uzbrukt un kādu brīdi komandas muļļājās, kamēr spēja atrast spēles ritmu. Bites bija spiestas uzņemties iniciatīvu un sāk uzbrukt. Viss jau būtu labi, ja ne Arnolda Jaunzema noraidījums un „Privatbank” pretuzbrukums, kurš beidzās ar zaudētiem vārtiem – 0:1. Aizsargiem šajā spēles momenta būt jānospēlē aktīvāk.
Pirmās trešdaļas turpinājumā komandām bija dotas sešas iespējas nevienlīdzīgos sastāvos mainīt spēles rezultātu, bet neprecīzas piespēles un teicams vārtsargu darbs nemainīja rezultātu uz tablo. Spēli nevienādos sastāvos apgrūtina arī tas, ka uz tablo netiek rādīts laiks, cik noraidīties vēl atlicis laiks atpūtai.
Otrā trešdaļa sākusies ar spēli nevienlīdzīgos sastāvos, bet komandas joprojām nespēja izmainīt spēles rezultātu. Rezultāts nemainījās līdz brīdim, kad „Privatbank” uzbrucējs A. Jevstifejevs neietriec otro ripu „Tērvete” vārtos – 0:2.
Pēc otriem zaudētiem vārtiem Bites kāpināja tempu un spēja parādīt sevis cienīgu spēli. Septītā minūtē pēc Vladimira Parhomenko piespēles, Raitis Ragovskis raida ripu uz pretinieku vārtiem. Ripa veiksmīgi atlec Viesturam Čepulim, kurš ieraida to vārtos – 1:2.
Spēles temps nedaudz piebremzējas  kad seko vesela rinda ar neprecīzām piespēlēm un pārmetieniem, kuri nevairoja komandas iespēju atspēlēties. Beigās komandai izdodas saspēle un Bites vairākkārtīgi apdraudēja „Privatbank” vārtus. Sešpadsmitajā minūtē Romans Ivanovs veiksmīgi piespēlē ripu pie pretinieka zonas dežūrējošam Sergejam Jermakovam, kurš ar skaistu metienu izlīdzina spēles rezultātu – 2:2.
Otrās trešdaļas beigas un trešās sākums raksturojās ar daudziem „Tērvetes” uzbrukumiem, kurus nekādi neizdodas realizēt. Pretiniekam praktiski neizdodas nokļūt metiena pozīcijās līdz trešdaļas trīspadsmitajai minūtei, kad vienas minūtes laikā Bites ielaiž divas ripas. Pirmo reizi pasīvi nospēlējot aizsardzībā, bet otru spēlējot mazākumā un ļaujot brīvi mest uz vārtiem no aizsardzības zonas vidus – 2:4.
Atlikušajā spēles daļā Bites mēģināja atspēlēties, bet spēle nevedās nevienam un komanda zaudēja otru spēli pēc kārtas UHL līgā. Noskaņojums komandā nav īpaši pacilājošs, jo spēlētāji jūt, ka var spēlēt labāk, bet nesanāk un nākas pievilt komandas atbalstītājus, kuri bija atnākuši uz spēli kuplā skaitā.
Par aktīvu spēli un skaistiem vārtiem komandas „Labākā spēlētāja” ripu saņēma Sergejs Jermakovs. Nākamā komandas spēle notiks sestdien, 20. oktobrī, plkst:15:00, Jelgavas ledus hallē, ZAHL čempionātā ar komandu „Ledusvīri”.
pilns spēles video šeit (iespējams būs nepieciešams uzstādīt papildus programmu)