Baņķieri piekāpjas Bitēm

UHL Universal hokeja līga HK Tērvete - HK Privatbank
Pirmā spēle ar HK “Privatbank” tika piedzīvots graujošos zaudējums 2:4, tāpēc otrā tikšanas reizē Bites nebija pārliecinātas par spēles iznākumu. Bažīgas pirms spēles izjūtas rosināja arī uzbrucēju iztrūkums. Komandas bombardieris Vladimirs Parhomenko ar ceļa traumu nevarēja piedalīties spēlē. Līdz ar to uzbrucēju pozīcijās bija jāstājas diviem Sandiem – Sandim Loginam un Sandim Aināram.
Spēle sākās ar baņķieru rupju, fizisko spiedienu, kas papildināja HK “Tērvete” spēlētājus, kuri sākas spēli jaunās maiņās. Rīdzinieki četras reizes nonāk uz sodīto soliņa, papildus saņemot vienu disciplināru sodu desmit minūšu garumā. Vairākumus Bites nespēj realizēt, bet vismaz notur arī savus vārtus neskartus.

Otrā trešdaļā jau iezīmējās HK “Tērvete” dominance. Tomēr pirmos vārtus puiši gūst klasiskā pretuzbrukuma stilā. Lauris Kims kopā ar Sergeju Jermakovu aizsteidz pretuzbrukumā pret diviem aizsargiem. Lauris piespēlē ripu Sergejam Jermakovam, kurš met ripu no labās aizsardzības zonas puses un ieraida to vārtu augšējā stūrī – 1:0.

Vārtu gūšanas momenta video (autors: UHL.lv)
Nav video? Lejupielādē the DivX Plus Web Player.
Spēle turpinās agresīvā stilā. Dmitrijam Panovam, kurš šajā dienā svinēja savu dzimšanas dienu, salauž pilnīgi jaunu nūju. Noskaņojums puisim nokrītas uz nulli. Tika pat nelaimīgu padarīja arī Lauri Kimu, kuram arī salūzt nūja.

Trešās trešdaļas beigās HK “ Privatbank” noņem vārtsargu un sešu cilvēku sastāvā iespiež aizsardzības zonā un gandrīz atspēlējās. Gandrīz, tāpēc, ka vārtos stāvošais Uldis Eldmanis, nostājas ripas ceļā un ļauj baņķieriem izcīnīt neizšķirtu.

Rezultātā puiši revanšējās par zaudējumu pirmā spēlē un dodas mājās ar apmierinātības sajūtu. Vismaz Kristaps Kaliksons, kurš ielika bortā bijušo tieslietu ministru Gaidi Bērziņu.