Otrā play off spēle: Bauskas revanšs

ZAHL kausa play off spēles. HK Tērvete - HK Bauska.
2012. gada 06. maijs, Jelgavas ledus halle
Pēc pirmās uzvaras izslēgšanas spēļu sērijā par ZAHL ceļojošo kausu, Tērvetes bites izskatījās iemigušas, jo spēli uzsāka pavisam lēnā tempā. Savukārt HK "Bauska" atkārtoja iepriekšējas spēles scenāriju, sākot ofensīvu uz mājinieku vārtiem no pirmās spēles sekundēm.
Jau pirmajā spēles minūtē HK "Tērvete" nonāk mazākumā un spiesta aizstāvēt savus vārtus. Tas neizdodas  un puslaika trešā minūtē "Bauska" gūst vārtus - 0:1.
Mēģinot apturēt baušķenieku ofensīvu, "Tērvetes" spēlētāji sāk pelnīt noraidījumus. Otro skaitlisko pārsvaru "Bauska" spēj izmantot savā labā, gūstot vārtu puslaika sestajā minūtē - 0:2.
Pēc otriem zaudētiem vārtiem "Tērvete" beidzot pamostas un spēj nosargāt savus vārtus neskartus līdz puslaika beigām, neskatoties uz vēl nopelnītiem diviem noraidījumiem.
Otrā puslaikā "Tērvete" spēle kļūst ātrāka un agresīvāka. Tas vainagojās ar Arnolda Jaunzema noraidījumu uz četrām minūtēm, kurās "Bauska" nespēj izmantot.
Toties baušķenieki lieliski izmanto brīdi, kad Bites nedaudz atslābinās pēc spēles mazākumā. Ātrs pretuzbrukums un "Bauska" gūst trešo ripu - 0:3.
Nav jau tā, ka "Tērvetei" nebija iespējas gūt vārtus. Tādas iespējas bija un daudz. Diemžēl tās visas netika realizētas. Tāpat netika realizēti četri vairākumi, kurus bija nepieciešams izmantot šajā spēlē.
Otrās trešdaļas četrpadsmitajā minūtē pēc Arta Pabērza piespēles goda vārtus gūst Lauris Kims - 1:3. Par šo ieguldījumu Lauris pēc spēles saņēma komandas "Goda Ripu".
Neskatoties uz "Tērvetes" spēlētāju izmisīgiem centieniem, līdz spēles beigām vairāk vārtus gūt neizdevās un Bites piedzīvo zaudējumu otrā izslēgšanas spēlē. Par pamatu zaudējumam var droši uzskatīt lēno spēles sākumu un sešpadsmit minūtes mazākumā. Praktiski pusi no spēles, komanda spēlēja mazākumā. Protams, var vainot tiesnešus par viņu darba kvalitāti, bet gūtos vārtus šī kritika nenesīs.
Cerams, ka puiši spēs saņemties trešajai spēlei un neskatoties uz to, ka vairāki vadošie spēlētāji nepiedalīsies dēļ traumām, varēs gūt uzvaru. Trešā spēle ar HK "Bauska" notiks ceturtdien, 10. maijā, plkst.20:00 (nevis sestdien, kā bija paredzēts iepriekš).
"Preses ripa" šoreiz tiek Arnoldam Jaunzemam, kurš spēles vidū spēja sevi pamodināt un rādija ātru un dinamisku spēli. Arnoldam vēl tikai drošāk jāiet uz vārtiem, rādot individuālo spēli, jo viņš to prot.
Vēl atzīmēs interesantu faktu. Šajā spēlē savu pirmo noraidījumu nopelnīja Raiti Ragovskis par pārkāpumu, kuru viņš pats nav veicis. Apsveicam, Raiti!