“ALUS KAUSS” IZSLĪD NO ROKĀM

Latvijas Hokeja Līgas (LHL) Vasaras Alus Kausa izcīņas fināls norisinājās 2018. gada 5. septembrī Jelgavas ledus hallē. Fināla cīņā spēkos mērojās HK “Tērvete” un HK “Dinamo 84” vīri. Aizraujoša spēlē pamatlaikā noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1, bet pēcspēles metienu sērijā uzvaru izcīnīja “Dinamo 84” hokejisti.

Intriģējoša sacīkstes uz spēli vilināja pussimts skatītājus un nepievīla no pirmām minūtēm ar amatieru hokejam neraksturīgiem ātrumiem. Pašā sākumā iniciatīva bija rīdzinieku rokās, bet drīz vien jelgavnieki atjaunoja spēles balansu, veidot bīstamus uzbrukumus. Diemžēl ļoti daudzas iespējās HK “Tērvete” spēlētāji neizmantoja. Hokejisti apzinoties spēles atbildību, negribēja pieļaut kļūdas un tāpēc brīžiem spēlēja pārlieku uzmanīgi.

Pirmās divas trešdaļas pagāja bez vārtu guvumiem. Abām komandām šajās trešdaļās divas reizes bija dota iespēja spēlēt vairākumā, bet tās arī palika neizmantotas. Pirmos vārtus trešās trešdaļas vidū guva HK “Dinamo 84” hokejisti. Pēc Romāna Glazkova un Valērija Andrejčuka piespēlēm, ripu vārtos nogādāja Vigo Bērziņš – 0:1. Jelgavnieku atbalstītāju rindās varēja vērot lielu pārdzīvojamu, jo uzskatīja, ka uzvara būtu jāgūst viņu komandai. Pēc piecām minūtēm HK “Tērvete” uzbrucējam Raivim Brencānam izdevās izlīdzināt spēles rezultātu individuāla uzbrukuma rezultātā – 1:1.

Lai noskaidrotu spēles uzvarētāju abām komandām nācās mest pēcspēles metienus. Trīs metienu sērijā vienīgais veiksmīgākais izrādījās HK “Dinamo 84” uzbrucējs Romans Glazkovs, kura vārtos raidītā ripa atnesa rīdziniekiem uzvaru “Vasaras Alus Kausa” izcīņā ar rezultātu – 1:2 (0:0; 0:0; 1:1; 0:1). HK “Tērvete” spēlētāji nemaz nebija priecīgi par otro vietu, bet tomēr guva gandarījumu par turnīru, kurš ļāva viņiem sagatavoties jaunajai sezonai.

HK “Tērvete” jauno sezonu uzsāks 2018. gada 8. septembrī. “Amatieru” līgā Ozo ledus hallē (Ozolnieki) tiks aizvadīta spēle ar sīvo pretinieku HK “Bauska”, bet “Veterānu” līgā ar HK “Ledo Linija”.

Šosezon HK “Tērvete” izveidoja trīs komandas un startēs trīs dažādās līgās – “Elites”, “Amatieru” un “Veterānu. “Elites” līgā varēs startēt komandas pieredzējušie hokejisti ar bagātu karjeru. “Amatieru” līgā spēlēs visplašākais komandas sastāvs, kurā redzēsim arī daudz jaunu spēlētāju, kuri agrāk tikai trenējās ar komandu. “Veterānu” līgā startēs komandas zelta fonds ar hokejistu piesaisti no citām veterānu komandām. Sezona būs bagāta ar spēlēm un pārdzīvojumiem. Nāc un atbalsti!