Cīņā “Vilkačiem” uzvara panākt pēdējā brīdī

Latvijas Hokeja līgas (LHL) Zemgale reģiona 1. līgas regulārā čempionāta spēlē “HK Tērvete” ar rezultātu 5:4 (2:1; 1:0; 2:3) pieveica “Vilkačus” tikai spēles izskaņā.

Svētdienas spēle 1. līgā bija ļoti smagnēja pēc iepriekšējās dienas uzvaru svinēšanas. Spēlētājiem pietrūka ātruma un saskaņotas darbības. Neskatoties uz visām grūtībām “HK Tērvete” pēc otrās trešdaļas bija priekšā ar divu vārtu pārsvaru.

Trešās trešdaļas sākumā tika panākts trīs vārtu pārsvars, bet “Vilkači” spēja sešu minūšu laikā šo deficītu likvidēja un izlīdzināja rezultātu. Par laimi uzbrucējs Valters Paškausks ar individuālo sniegumu spēja gūt uzvaras vārtus un izcīnīt spēles labākā spēlētāja godu.

Vārtu guvēji: Raitis Ragovskis (J. Paškausks), Vladislavs Gucēvičs (At. Jaunzems), Valters Paškausks (Ansons, Gucēvičs), Vladislavs Gucēvičs (Ivanovs), Valters Paškausks.

Vairāk statistikas par spēli šeit.

30. septembrī 1. līgas komandai būs jāspēlē ar “HK Iecava” un spēles iznākums ir grūti prognozējams.