HK “Tērvete” izbraukumā piekāpjas “Lavīna”

Hokejisti cīnās par ripu vārtu priekšā

LHL Virslīgas otrajā savstarpējā spēlē HK “Tērvete” izbraukumā piekāpjas HK “Lavīna” ar rezultātu 3:5 (1:1; 2:3; 0:1).

Ceturtā spēlēs minūtē cīņas rezultātu atklāja HK “Lavīna” uzbrucējs Igors Porohs. Devītajā minūtē HK “Tērvete” uzbrucējs Andrejs Pļuščiks (Kims, Zingulis) izlīdzināja spēles gaitu – 1:1.

Otrās trešdaļas minūtē HK “Tērvete” uzbrucējs Raivis Brencāns (Parhomenko) izvirzīja Bites spēles vadībā, kura ilga vien vienu minūti, jo pretinieka spēlētājs Vasilijs Dibrivnijs panāca spēles gaitas izlīdzinājumu – 2:2. Piektajā trešdaļas minūtē Jevgenijs Azikovs otro reizi izvirzīja rīdziniekus vadībā – 2:3 Devītajā trešdaļas minūtē HK “Tērvete” snaiperis Raivis Brencāns (Paškausks, Kaliksons) trešo reizi izlīdzināja rezultātu – 3:3. Diemžēl pēdējā minūtē Rolans Kravčenko spēja izvirzīt HK “Lavīna” ar rezultātu – 3:4.

Vienīgos vārtu trešajā trešdaļā guva HK “Lavīna” spēlētājs Andrejs Berseņevs – 3:5. HK “Tērvete” spēlētājiem vairs neizdevās ieraidīt ripu pretinieka vārtos.