Veterāni izrauj uzvaru no “Recruit” rokām

LHL Veterānu 40+ līgās otrajā savstarpējā spēlē HK “Tērvete” hokejistiem izdevās izraut uzvaru no HK “Recruit” rokām 3:2 (1:2; 1:0; 1:0), neskatoties uz to, pirmajā spēlē guva pārliecinošu uzvaru.

Spēle iesākās priekš Bitēm neveiksmīgi, jo jau pirmajā spēles minūtē HK “Recruit” uzbrucējs Ģirts Zingulis atklāja spēles rezultātu – 0:1. Septītās minūtes sākumā HK “Tērvete” uzbrucējs Vigo Bērziņš (Pabērzs, Kims) izlīdzināja spēles gaitu 1:1. Pretinieki vienpadsmitajā minūtē ar Eināra Rieksta gūtiem vārtiem atjaunoja savu vadību 1:2.

Otrā trešdaļa gāja smagi un tikai tās pēdējā minūtē, spēlējot vairākumā, HK “Tērvete” uzbrucējs Sergejs Jermakovs (Rutkis) atkārtoti izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2.

Trešās trešdaļas sākumā, spēlējot mazākumā, uzbrucējs Raitis Ragovskis (Kims, Kuļikovs) izvirzīja Bites vadībā un vēlāk arī izrādījās, ka sagādāja uzvaru ar rezultātu 3:2.