“Sausā” uzvara pār “Iecava” Virslīgas hokejistiem

2020. gada 8. februārī LHL Virslīgā trešo reizi šajā sezonā savā starpā tikās HK “Tērvete” un HK “Iecava”. Bites trešo reizi spēja pārspēt pretinieku un šoreiz ar “sauso” rezultātu 4:0 (0:0; 3:0; 1:0).

Pirmā trešdaļa tika aizvadīta spraigā cīņā, kurā pie vārtu guvuma netika neviena no komandām. Bitēm bija iespēja vienreiz spēlēt vairākumā, bet spēles rezultātu atklāt neizdevās.

Toties otrās trešdaļas septītā minūtē to izdarīja Rihards Paškausks (Brencāns, Roberts Ragovskis) – 1:0. Devītajā minūtē HK “Tērvete” pārākumu dubultoja Raivis Brencāns (Paškausks, Panovs), bet desmitajā minūtē nopietnu pārsvaru guva Dmitrijs Panovs (Brencāns) – 3:0.

Trešās trešdaļas ceturtajā minūtē uzvaras vārtus guva HK “Tērvete” uzbrucējs Rihards Paškausks (Vītiņš, Panovs) – 4:0.