“Mītava” otro reizi sezonā pārspēj Bites

Hokejists ar korpusu bloķē pretinieka slidojumu

LHL 1. līgas regulārā čempionāta otrajā savstarpējā spēlē “Tērvete” Bites otro reizi piekāpās HK “Mītava”, bet šoreiz vismaz gūstos divus vārtus 2:5 (2:1; 0:2; 0:2).

Pirmā trešdaļa no “Tērvete” puses izskatījās ļoti cerīga. Ceturtajā minūtē vairākumā spēles rezultātu atklāja Dmitrijs Panovs (R. Bērziņš, Atis Jaunzems). Astotajā minūtē “Mītava” uzbrucējs Einārs Trankalis spēlēs rezultātu izlīdzināja, bet pēc pusotras minūtes Dmitrijs Panovs (Čepulis, Rakicskis) atjaunoja Bišu vadību – 2:1.

Ar otro trešdaļu “Tērvete” sāka zaudēt savu vadību. Pirmajā trešdaļas minūtē Einārs Trankalis izlīdzināja spēles rezultātu, bet piecas sekundes līdz trešdaļas beigām Ainis Zalāns lielā vairākumā mītaviešus izvirzīja vadībā – 2:3.

Trešā trešdaļa norisinājās saspringti un ne par labu “Tērvete” spēlētājiem. Desmitajā minūtē Ainis Zalāns guva jau ceturtos vārtus, bet pēc minūtes uzbrucējs Andris Liparts panācis piektos – 2:5.

Pirmajā savstarpējā spēlē Bites piekāpās “Mītava” ar rezultātu – 0:7.