“Vilkači” zaudē Bitēm bez izredzēm

Hokejisti cīnās vārtu priekšā par ripu

Latvijas hokeja līgas (LHL) 1. līgas regulārā čempionāta HK “Tērvete” ar “sauso” rezultātu pārspēja “Vilkači” hokejistus 6:0 (0:0: 4:0; 2:0).

Pirmā trešdaļa tika aizvadīta bez vārtu guvumiem, jo HK “Tērvete” nekādi neizdevās pārspēt pretinieka vārtsargu pat vienu reizi spēlējot vairākumā. Otrās trešdaļas sākumā spēles rezultātu atklāja Aksels Zingulis (Pļuščiks), bet pēc divām minūtēm spēles rezultātu dubultoja Roberts Bērziņš (Panovs, Roberts Ragovskis). Otrajā trešdaļas pusē ar diviem vārtiem izcēlies uzbrucējs Hugo Vītiņš, sākumā vienus vārtu gūstot vienādos sastāvos (Pļuščiks) un otrus mazākumā – 4:0. Trešajā trešdaļā HK “Tērvete” spēlētāji jau bija atbrīvotāki un guva divus vārtus. Sākumā vienus vārtus guva Roberts Bērziņš (Arnolds Jaunzems), bet noslēgumā – Andrejs Pļuščiks (Ralfs un Roberts Ragovski) – 6:0.