Bites izbraukumā atkārto savu panākumu pret "Priedaine"

HK Tērvete uzbrucējs uz komandas rezerves soliņa
HK "Tērvete" uzbrucējs Rihards Paškausks. Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

LHL Virslīgas otrajā savstarpējā spēlē regulārā čempionātā HK “Tērvete” izbraukumā Inbox ledus hallē atkārtoti uzvarēja HK “Priedaine” ar rezultātu 4:2 (1:0; 2:1; 1:1).

Spēles sākums bija saspringts un tikai spēlējot vairākumā devītā minūtē HK “Tērvete” uzbrucējs Rihards Paškausks (Brencāns) spēja atklāt spēles rezultātu – 1:0.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē “Priedaine” spēlētājs Dmitrijs Pavlovs atgriez intrigu ar izlīdzinātu spēles rezultātu – 1:1. Pēc pusotras minūtes Rihards Paškausks (Atis Jaunzems) atkārtoti atjaunoja Bišu vadību – 2:1. Trešdaļas pēdējā minūtē, spēlējot mazākumā, uzbrucējs Raivis Brencāns (Pļuščiks) panāca divu vārtu pārsvaru – 3:1.

Trešās trešdaļas ceturtajā minūtē uzbrucējs Rihards Paškausks (Brencāns) atkal izpildīja “hat-trick”, mainot rezultātu uz 4:1. Spēles noslēgumā “Priedaine” atbildēja ar Kirila Penclina gūtiem vārtiem – 4:2.