Ar 5 vārtu pārsvaru Virslīgā uzvarēta “MMM” vienība

Hokejista portreta foto
Viesturs Čepulis Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

LHL Virslīgas regulārā čempionāta pirmajā savstarpējā spēlē HK “Tērvete” meistari uzvarēja HK “MMM” ar piecu vārtu pārsvaru – 6:1 (3:0; 2:1; 1:0).

Spēles rezultātus jau pirmajā minūtē atklāja HK “Tērvete” uzbrucējs Rihards Paškausks (Brencāns), bet sestajā minūtē viņš ar savu partneri dubultoja rezultātu – 2:0. Vienpadsmitajā minūtē atzīmējās komandas jaunākās daļas uzbrucējs Hugo Vītiņš (Paškausks, Parhomenko) – 3:0.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē “MMM” uzbrucējs Andris Liparts atguva vienus vārtus – 3:1. Uz šo HK “Tērvete” spēlētāji atbildēja ar diviem vārtu guvumiem, starp kuriem pagāja vien divdesmit divas sekundes. Pirmais atzīmējās Aksels Zingulis (Vītiņš, Parhomenko), bet otrais – Raivis Brencāns (Paškausks) – 5:1.

Trešā trešdaļa nebija pārāk rezultatīva un ar vien vieniem vārtiem atzīmējās HK “Tērvete” uzbrucējs Raivis Brencāns (Parhomenko, Paškausks) – 6:1.