Veterāni tiek galā ar jauniņiem no “MDK”

Uzbrucējs Sergejs Jermakovs cenšas gūt vārtus
Uzbrucējs Sergejs Jermakovs raida ripu HK "MDK" vārtos. Foto: Ruslans Antropovs, rusantro.com

Pirmo reizi savā vēsturē HK “Tērvete” veterāni tikās ar hokejistiem no HK “MDK”. Neskatoties uz satraukumu un neizšķirto pirmo trešdaļu, mūsu hokejisti spēja izcīnīt uzvaru, gūstot svarīgus punktus turnīra tabulai.

Spēles rezultātu ceturtajā spēles minūtē atklāja HK “Tērvete” uzbrucējs Sergejs Jermakovs un asistēja viņam šajā panākumā komandas kapteinis Atis Jaunzems un Vigo Bērziņš – 1:0. Tērvetnieki zaudēja koncentrāciju pēc pirmā satraukuma un pēc divām ar pusi minūtēm ļāva ieraidīt ripu savos vārtos. HK “MDK” rindās ar vārtu guvumu izcēlās Edgars Katinskis – 1:1

Otrās trešdaļas trešajā minūtē pēc Edgara Rutka piespēles, uzbrucējs Raitis Ragovskis atgrieza HK “Tērvete” rokās vadības grožus – 2:1. Trešdaļas noslēgumā Sergejs Jermakovs, pēc Dženāra Kuļikova piespēles, nostiprināja tērvetnieku pārliecību – 3:1

Trešās trešdaļas noslēgumā, pēc Sergeja Jermakova un Vigo Bērziņa piespēlēm, spēles pēdējos vārtus guva komandas kapteinis Atis Jaunzems – 4:1.