Bez gaismas stara tuneļa galā

LHL Zemgale amatieru 1. līgas otrā savstarpējā spēlē HK “Tērvete” atstāja bez gaismas stara tuneļa galā HK “Gaismas Stars”, kurus uzvarēja otro reizi, gūstot lielāko vārtu skaitu šajā sezonā – 14:4 (4:2; 6:1; 4:1).

Spēle sākusies diezgan pārsteidzoši, jo līdz pirmās trešdaļas desmitajai minūtei spēles rezultāts bija neizšķirts 2:2. Tikai ātri gūtie divi vārti trešdaļas beigās ļāva komandai pārņemt spēles vadību. Jāatzīmē, ka HK “Gaismas Stars” spēlētāji spēja izmantot savas iespējas un guva skaistus vārtus. Bet ar to vien bija par maz, jo HK “Tērvetes” vīrus nekas nespēja vairs apturēt.

Dmitrijs Panovs spēlē guva piecus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvo piespēli. Bet lielāku prieku komandai sagādāja jaunā Ralfa Ragovska pirmie gūtie vārti komandas sastāvā. Ar diviem gūtiem vārtiem atzīmējās Viesturs Čepulis, Kristaps Kaliksons un Vigo Bērziņš. Vēl pa vieniem vārtiem guva Atis Jaunzems un Andrejs Pļuščiks.