Tērvete Elite uzsāk čempionātu ar uzvaru

Jaunizveidotā Elites divīzijas „Tērvete” komanda, 29. septembrī startēja ar spēli pret HK „Jelgava”. Neskatoties uz nopietniem spēlētājiem pretinieku komandā, jaunās Bites izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:1 (1:0; 3:1; 0:0).

Pirmā trešdaļa uzreiz parādīja, ka amatieru Elites divīzija ir spējīga rādīt ātrumus un kvalitāti, līdzvērtīgu Latvijas hokeja Virslīgai. Kas protams ir izskaidrojams ar to, ka šajā divīzija spēlē daudz bijušie Virslīgas spēlētāji.

Spēles rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja Rihards Paškausks, kuram asistēja Rihards Štrauss un Viesturs Čepulis – 1:0. Otrajā trešdaļā HK „Tērvete” spēlētāji pavisam kļuvuši nevaldāmi, gūstot trīs vārtus. Ar vārtu guvumu atzīmējās Rihards Paškausks, Aksels Indrijaitis un Roberts Bērziņš. Vārtu birums atslābināja tērvetniekus un to pēdējā trešdaļas minūtē izmantoja HK „Jelgava” aizsargs Viesturs Cimermanis – 4:1.

Trešā trešdaļa tika aizvadīta bez gūtiem vārtiem un HK „Tērvete” varēja svinēt sezonas atklāšanu ar savu pirmo uzvaru.