Smaga cīņa pret HK „Lielupe”

23. septembrī LHL Zemgale amatieru līgas spēlē, HK „Tērvete” pirmo reizi čempionātā tikās ar HK „Lielupe” un smagā cīņā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0 (0:0; 0:0; 2:0).

Negaidīti smagi izvērtās cīņa pirmajā trešdaļā. „Tērvete” hokejisti nekādi nespēja organizēt savus uzbrukumus, neskatoties uz savu nosacītu pārākumu. HK „Lielupe” pirmajā trešdaļā nopelnīja četrus noraidījumus, bet tērvetnieki nespēja tos izmantot savā labā.

Otrā trešdaļā HK „Tērvete” spēlētāji negāja vieglāk. Problēmas saspēlē un spēles disciplīnā, neļāva tikt pie vārtu guvumiem.

Trešā trešdaļā tērvetnieki tomēr spēja lauzt spēles gaitu sev par labu. Astotā minūtē, pēc Viestura Čepuļa piespēles, ripu vārtos ieraidīja Dmitrijs Panovs. Pēdējā spēles minūtē, spēlējot vairākumā, pēc Roberta Ragovska piespēles, ripu vārtos ieraidīja Roberts Bērziņš – 2:0.

Trešdaļas beigas bija ļoti nervozas un tā beidzās ar kautiņu, kuras rezultātā divi spēlētāji no HK „Tērvete” nopelnīja disciplināros noraidījumus (20+5).