Bites sagrauj "Dinamo 84" Alus kausa izcīņas startā

2018. gada 31. augustā HK “Tērvete” uzsāka savu sezonu ar dalību Pafbet LHL Vasaras Alus kausa izcīņā, tiekoties ar HK “Dinamo 84” spēlētājiem. Turnīra formāts atļauj piedalīties spēlētājiem ar pieredzi “lielā” hokejā, tāpēc Bitēm uz laukuma kāpa viņu spēcīgākie vīri, ka arī pretī nebija nekādi vārguļi.

Pirms spēles visi bija pārliecināti, ka HK “Tērvete” klāsies smagi. Tā arī bija kādas pirmās trīs – četras minūtes, bet tad Bites spēja piekļūt pie ripas un izveidot dažas bīstamas situācijas pie “Dinamo 84” vārtiem. Pavisam vieglāk kļuva spēles devītā minūtē, kad pēc Laura Kima #55 piespēles, individuālā uzbrukumā Rihards Paškausks #25 atklāja spēles rezultātu – 1:0.

Otrā trešdaļā HK “Tērvete” pārņēma spēles vadību jau no pirmām minūtēm un trešdaļā spēja gūt trīs bez atbildes vārtus. Precīzi ripu raidīja Rihards Štrauss #99, Raitis Ragovskis #16 un Kalvis Ozols #7 (Kalvis pirmo reizi sāka spēlēt HK “Tērvete” piecpadsmit gadu vecumā un tad gāja tālāk profesionāla hokejista gaitās) – 4:0. Rezultatīvas piespēles otrā trešdaļā izdarīja: Raivis Brencāns #33, Vladimirs Parhomenko #8 (divas reizes), Dmitrijs Panovs #79 (divas reizes).

Trešo trešdaļu HK “Tērvete” uzsāka ar otriem Kalvja Ozola #7 gūtiem vārtiem – 5:0. Turpinājumā Bites mazināja savu tempu, kas noslēdzās ar to, ka “Dinamo 84” aizsargs Sergejs Durdins #18 (pēc Vadima Bozenkova un Edgara Svenca piespēlēm) atguva vienus vārtus – 5:1. Ilgi atbilde no HK “Tērvete” nebija ilgi jāgaida, jo individuālā uzbrukumā savus otros vārtus spēlē guva Rihards Štrauss #99 – 6:1. “Dinamo 84” atbildēja ar Alekseja Fiļipova precīzu metienu (piespēle Vadimam Bozenkovam) – 6:2. Tomēr spēles punktu pielika HK “Tērvete” uzbrucējs Raitis Ragovskis #16, kurš pēc Roberta Bērziņā #91 piespēles, no vārtu priekšas guva pēdējos spēles vārtus – 7:2.

Nākamo spēli HK “Tērvete” aizvadīs 12. augustā Mārupes ledus hallē, kur tiksies ar HK “Arfiline”, kura turnīra pirmajā spēlē pieveica HK “Trimen Tractor” vienību ar rezultātu 4:1.

HK "Tērvete" sastāvs: vārtsargs - Toms Broks; aizsargi - Viesturs Čepulis, Roberts Engers, Kalvis Ozols, Rihards Štrauss; uzbrucēji - Rihards Paškausks, Vladimirs Parhomenko, Raivis Brencāns, Kristers Stankevičs, Vjačeslavs Miņins, Dmitrijs Panovs, Roberts Bērziņš, Raitis Ragovskis, Lauris Kims.

HK "Dinamo 84" sastāvs: vārtsargs - Antons Naumovs; Igors Porohs, Vadims Bozenkovs, Vladislavs Belijs, Jurijs Gaļajevs, Vigo Bērziņš, Sergejs Durdins, Jaroslavs Slobodkins, Romans Glazkovs, Aleksejs Fiļipovs, Edgars Svencis, Maksims Krutjko.