Psiholoģiski smags zaudējums HK “Iecava”

LHL Elite Tērvete Iecava
2017. gada 22. janvārī, Ozo ledus hallē notika LHL Elites līgas spēle, kurā HK “Tērvete” tikās ar vienu no turnīra līderēm – HK “Iecava”. Līdz spēles vidum tērvetnieki spēja saglabāt vienlīdzīgu spēles gaitu, bet pēc Raivja Brencāna noraidījuma, morālais gars tika sagrauts, nācās atzīt sakāvi ar rezultātu – 2:7.
Spēles sākums priekš HK “Tērvete” bija neveiksmīgs, jo pēc kārtas tika nopelnīti divi noraidījumi. Izturot spēli nevienlīdzīgos sastāvos astotā minūtē HK “Iecava” bija dota iespēja atklāta spēles rezultātu – 0:1. Pretinieks vadībā mazāk par vienu minūti, kad pēc Romāna Ivanova piespēles, precīzu metienu uz vārtiem veica Dmitrijs Panovs, izlīdzinot rezultātu – 1:1. Tomēr līdz trešdaļas beigām noturēt neizšķirtu rezultātu neizdevās, jo trīspadsmitā minūtē vārtus guva Sandijs Kutovojs – 1:2.
Otrā trešdaļa sākās saspīlēti. Laicīgi neiedota noraidījuma dēļ, izcēlās dūru vicināšana, kurā smagu traumu guva HK “Iecava” spēlētājs, bet HK “Tērvete” līderis Raivis Brencāns tika noraidīts līdz spēles beigām un diskvalificēts nākamām spēlēm. Pēc piecu minūšu mazākuma un viena vairākuma, pēc Laura Kima piespēles, vārtus guva Raitis Macāns un rezultāts atkal tika izlīdzināts – 2:2. Noturēt viņu izdevās nedaudz ilgāk par vienu minūti un Rihards Ķepītis izvirzīja HK “Iecava” vadībā – 2:3. Sekoja noraidījums un divas sekundes līdz trešdaļas beigām Kaspars Sīlis guva ceturtos vārtus pretinieka labā – 2:4.
Trešā trešdaļā spēle pavisam negāja dēļ sabojātā psiholoģiska noskaņojuma. Pirmajās sešās minūtēs HK “Iecava” vidū izcēlās Aigars Mironovičs un Rihards Ķepītis – 2:6. Dmitrijs Panovs dusmās nolamāja tiesnesi un tika noraidīts uz desmit minūtēm. Trīspadsmitā minūtē viņam pievienojās Arnolds Jaunzems un pretinieku Kristiāns Lisovskis nostiprināja HK “Iecava” pārliecinošo uzvaru ar rezultātu – 2:7.