Zvaigznes dāvā bērniem priekus uz ledus


2014. gada 19. decembrī Ozo ledus hallē (Ozolnieki) Jelgavas amatieru hokeja komanda „Tērvete” sarīkoja uz ledus labdarības pasākumu bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem kopā ar Latvijas sporta un popmūzikas zvaigznēm.
Uz pasākumu tika aicināti bērni no ģimenes atbalsta centra „Lejasstrazdi” un sociālās aprūpes centra „Tērvete”. Bērni sākumā jutās bikli, jo ieraudzīt un kāpt virsū uz ledus laukuma priekš viņiem bija liels piedzīvojums. Tik pat biklas bija arī zvaigznes, jo īsti nezināja, kas būs jādara. Zvaigznes pārstāvēja Eiropas čempione tāllēkšanā un Pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvēja Ineta Radēviča, Rīgas „Dinamo” hokejisti Pjotrs Sčastļivijs, Krišjānis un Miķelis Rēdlihi, grupas „Prāta Vētra” puiši Jānis Jubalts un Māris Mihelsons, Paraolimpisko spēļu čempions Aigars Apinis, bet pasākumu vadīja Rīgas „Dinamo” tehniskais direktors un „Superbingo” raidījuma vadītājs Armands Simsons.
Nebija pagājušas pat desmit minūtes, kad HK „Tērvete” spēlētāji un zvaigznes atrada kopējo valodu ar bērniem. Piedaloties kopējās hokeja stafetēs, gan bērni, gan zvaigznes iekarsa tā, ka vairs nevēlējās kāpt no ledus nost. Pārsteidzoši, ka par pasākumu bija priecīgi ne tikai bērni, bet arī pieaugušie, kuru acis mirdzēja aiz laimes. Protams, bērnus prom nelaida bez saldām dāvanām. Visu jampadraci uzfilmēja „Latvijas Televīzijas” sporta žurnālists Armands Tripāns un apsola to visu parādīt 2015. gada janvāra beigās.

Pasākuma noslēguma pieaugušie nosprieda, ka pasākums ir izdevies un cik bija nedaudz vajadzīgs, lai sagādātu prieku bērniem. Tomēr tas viss nebūtu iespējams bez HK „Tērvete” kapteiņa Ata Jaunzema organizācijas un bez atbalstītājiem. „Pure Food” un Jānis Paškauskis sagādāja saldumus, Uldis Valters sarūpēja autobusu bērnu atvešanai, Dainis Liepiņš piedāvāja ledus laukumu, bet pārējie atvēlējuši savu brīvo laiku, lai kārtējo reizi pierādīt, ka varam daudz ko paveikt kopā. Vajag tikai darīt.
Kā jau parasti visas pārējās bildes atrodamas mūsu māja lapā draugiem.lv

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru